Nadbudowa części wschodniej budynku oraz zmiana konstrukcji dachu na budynku szkoły nad częścią licealną i łącznikiem przy ul. Przemyskiej w Dubiecku – II etap

MIASTO I GMINA DUBIECKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00167052
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00167052/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-02 07:46
Lokalizacja
Dubiecko, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f868a88-cf53-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7952311403
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychŚcianki działoweRoboty instalacyjne w budynkachIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacjiTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie ram drzwiowych i okiennychKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE 'HOŁYSZKO' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzemyśl, PL · lot 0
669 728,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00167052 z dnia 2021-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Nadbudowa części wschodniej budynku oraz zmiana konstrukcji dachu na budynku szkoły nad częścią licealną i łącznikiem przy ul. Przemyskiej w Dubiecku – II etap

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA DUBIECKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900453

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przemyska 10

1.5.2.) Miejscowość: Dubiecko

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-750

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@dubiecko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dubiecko.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.dubiecko.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nadbudowa części wschodniej budynku oraz zmiana konstrukcji dachu na budynku szkoły nad częścią licealną i łącznikiem przy ul. Przemyskiej w Dubiecku – II etap

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f868a88-cf53-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00167052

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011480/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Nadbudowa części wschodniej budynku oraz zmiana konstrukcji dachu na budynku szkoły nad częścią licealną i łącznikiem – II etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086347/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Nadbudowa części wschodniej budynku oraz zmiana konstrukcji dachu na budynku szkoły nad częścią licealną i łącznikiem przy ul. Przemyskiej w Dubiecku – II etap.
2. Ogólny zakres prac do wykonania: roboty wykończeniowe wewnętrzne i zewnętrzne wraz z dociepleniem ścian i elewacją, instalacje sanitarne i elektryczne.
3. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w Dokumentacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44112310-4 - Ścianki działowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 669728,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 669728,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 669728,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE HOŁYSZKO SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7952258790

7.3.3) Ulica: ul. Batorego 55A

7.3.4) Miejscowość: Przemyśl

7.3.5) Kod pocztowy: 37-700

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 669728,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2021-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane