Zimowe utrzymanie dróg w Gminie Grójec w 2021/2022 - 4 części
Gmina Grójec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00168230
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-02 14:19
- Lokalizacja
- Grójec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7972011265
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
4 przyznane
NOWACZEWSKI NOWACZEWSKA I. NOWACZEWSKA H. SPÓŁKA JAWNAGrójec, PL
64 800 PLNNOWACZEWSKI NOWACZEWSKA I. NOWACZEWSKA H. SPÓŁKA JAWNAGrójec, PL
64 800 PLNNOWACZEWSKI NOWACZEWSKA I. NOWACZEWSKA H. SPÓŁKA JAWNAGrójec, PL
36 936 PLNNOWACZEWSKI NOWACZEWSKA I. NOWACZEWSKA H. SPÓŁKA JAWNAGrójec, PL
31 104 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.