Wykonanie/remont nakładek asfaltowych na terenie Gminy Tarnów w ilości 6 tys.m2 w roku 2021, co stanowi ok. 1,6km dróg o szerokości od 2,4 m do 4,0 m.
Gmina Tarnów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00167673
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00167673/02
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-02 11:49
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e6bcd94-da64-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8731550848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00167673 z dnia 2021-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie/remont nakładek asfaltowych na terenie Gminy Tarnów w ilości
6 tys.m2 w roku 2021, co stanowi ok. 1,6km dróg o szerokości od 2,4 m do 4,0 m.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarnów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661004
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146880115
1.5.8.) Numer faksu: 146880130
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gk@gmina.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.tarnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/82589956-9b60-4d81-8668-61195c2124811.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie/remont nakładek asfaltowych na terenie Gminy Tarnów w ilości6 tys.m2 w roku 2021, co stanowi ok. 1,6km dróg o szerokości od 2,4 m do 4,0 m.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e6bcd94-da64-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00167673
2.6.) Wersja ogłoszenia: 02
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002366/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie nakładek asfaltowych na drogach gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00101700/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 368355,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Wykonanie/remont nakładek asfaltowych na terenie Gminy Tarnów w ilości 6 tys. m2 w roku 2021, co stanowi ok. 1,6 km dróg o szerokości od 2,4 m do 4,0 m”.
2. Zakres prac obejmuje wykonanie:
1. roboty pomiarowe w ilości 1,6 km,
2. ścinanie poboczy mechanicznie, grubości do 10 cm, z transportem urobku samochodami samowyładowczymi na odległość do 1 km w ilości 1600m2,
3. cięcie nawierzchni asfaltowej mechaniczne, grubość cięcia 5cm w ilości 65m,
4. frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. 4cm z wywozem materiału z rozbiórki na odl. do 1km (odcinki przejściowe) w ilości 250m2,
5. wykonanie profilowania i zagęszczenia podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni wykonane mechanicznie w ilości 3500m2,
6. korytowanie na głębokość 40 cm (roboty ziemne wykonywane koparkami z transportem urobku samochodami samowyładowczymi na odległość do 1km) w ilości 1100m2,
dodatek za każdy cm korytowania (+ -),
7. warstwa dolnej podbudowy z kruszyw naturalnych - frakcja od 0,0 do 63,0 mm o średniej grubości po zagęszczeniu 20 cm w ilości 1100m2,
dodatek za każdy cm podbudowy z kruszywa naturalnego (+ -),
8. górna warstwa podbudowy z kruszyw łamanych /kliniec/ frakcji od 0,0 mm do 31,5 mm o średniej grubości 10 cm w ilości 4400m2,
dodatek za każdy cm podbudowy z kruszywa łamanego (+ -),
9. oczyszczenie i skropienie nawierzchni asfaltem w ilości 1600m2,
10. wykonanie warstwy wiążącej (wyrównawczej) o grubości 3 cm wraz z dociskiem krawędzi jezdni w ilości 5800m2,
dodatek za każdy cm grubości warstwy wiążącej (+ -),
11. wykonanie warstwy ścieralnej (w tym wykonanie zjazdów do posesji) o grubości 5 cm wraz z dociskiem krawędzi jezdni w ilości 6000m2,
dodatek za każdy cm grubości warstwy ścieralnej (+ -),
12. wykonanie regulacji pionowej studzienek kanalizacyjnych – 32 szt,
13. wykonanie regulacji pionowej zaworów i zasuw wodociągowych – 10 szt.
3. Dodatkowe informacje:
1. Maksymalna odległość realizowanego zamówienia od granic miasta Tarnowa – 15 km,
2. Szerokość dróg od 2,4 m do 4 m,
3. Na drogach obowiązuje kategoria ruchu KR 1-2,
4. Do wykonania warstwy ścieralnej wymaganym będzie stosowanie asfalto-betonu z masy na kruszywie grysowym,
5. Technologia wykonywanych robót (maksymalnie 8 odcinków dróg) każdorazowo uzgadniana przez Wykonawcę z Zamawiającym przed rozpoczęciem robót na poszczególnym odcinku drogi.
4. Uwagi:
• Wykonawca we własnym zakresie wykona odpowiednie zabezpieczenie i oznakowanie robót,
• W czasie realizacji robót Wykonawca tak będzie utrzymywał teren budowy, aby nie powodować dłuższych przestojów w komunikacji,
• Wykonawca ponosi odpowiedzialność za szkody wynikłe na terenie budowy w czasie: od daty protokolarnego przejęcia terenu budowy przez Wykonawcę do daty protokolarnego oddania budowy (odbioru końcowego robót),
• Wykonawca będzie składował i usuwał wszelkie urządzenia i materiały we własnym zakresie i na koszt własny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 484147,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 575640,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 484147,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 872-21-75-948
7.3.3) Ulica: Drogowców 1
7.3.4) Miejscowość: Dębica
7.3.5) Kod pocztowy: 39-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 484147,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2,5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |