Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 221012G w m. Pieniężnica
Gmina Rzeczenica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00168028
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00168028/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-02 13:28
- Lokalizacja
- Rzeczenica, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25f20b4d-f033-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8431539021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00168028 z dnia 2021-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 221012G w m. Pieniężnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzeczenica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979714
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Człuchowska 26
1.5.2.) Miejscowość: Rzeczenica
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-304
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 598331722
1.5.8.) Numer faksu: 598331722
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@rzeczenica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ug.rzeczenica.ibip.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/gminarzeczenica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 221012G w m. Pieniężnica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25f20b4d-f033-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168028
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001379/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 221012G w m. Pieniężnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130336/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PP.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 775575,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa odcinka drogi gminnej nr 221012G w m. Pieniężnica
W ramach odcinka E-F inwestycji zlokalizowanej na działkach o nr ewid. 359, 80 planuje się wykonanie ulicy jednojezdniowej dwukierunkowej o nawierzchni z kostki betonowej szarej gr. 8 cm szerokości 3,5 m - 4,00 m i długości 193,93 m. Jezdnię o nawierzchni z kostki betonowej przewidziano obramować opornikiem betonowym o wymiarach 12x25 cm. Wzdłuż projektowanej jezdni planuje się wykonać pobocze o nawierzchni z kruszywa łamanego szerokości 0,75 m.
Przewidziano zjazdy indywidualne o nawierzchni z kruszywa łamanego oraz kostki betonowej szarej gr. 8 cm do posesji zlokalizowanych wzdłuż przebudowywanego odcinka drogi.
W ramach elementów poprawiającym bezpieczeństwo ruch przewidziano jeden próg zwalniający o nawierzchni z kostki betonowej czerwonej gr. 8 cm.
Odcinek A-B i C-D
W ramach odcinka A-B i C-D inwestycji zlokalizowanej na działkach o nr ewid. 359, 80, 74 planuje się wykonanie ulicy jednojezdniowej dwukierunkowej o nawierzchni z kostki betonowej szarej gr. 8 cm szerokości 3,5 m - 4,50 m i długości 496,98 m. Jezdnię o nawierzchni z kostki betonowej przewidziano obramować opornikiem betonowym o wymiarach 12x25 cm. Wzdłuż projektowanej jezdni planuje się wykonać pobocze o nawierzchni z kruszywa łamanego szerokości 0,75 m.
Przewidziano zjazdy indywidualne o nawierzchni z kruszywa łamanego oraz kostki betonowej szarej gr. 8 cm do posesji zlokalizowanych wzdłuż przebudowywanego odcinka drogi. Zjazdy o nawierzchni z kostki betonowej przewidziano obramować opornikiem betonowych 12x25 cm.
W ramach elementów poprawiającym bezpieczeństwo ruch przewidziano dwa progi zwalniające wyspowe.
W ramach odwodnienia przewidziano wykonanie ścieku z korytek betonowych szerokości 0,6 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 487122,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 761793,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 487122,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ziemne Dariusz Sala
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5551056571
7.3.3) Ulica: Dworcowa 12
7.3.4) Miejscowość: Sławęcin
7.3.5) Kod pocztowy: 89-620
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 487122,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2021-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |