Modernizacja tarasu ŚDS Integracja w Bytomiu wraz z podjazdem celem przystosowania dla osób niepełnosprawnych
ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY ,, INTEGRACJA'' W BYTOMIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00167728
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00167728/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-02 12:05
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c272a95d-f513-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6263010714
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00167728 z dnia 2021-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja tarasu ŚDS Integracja w Bytomiu wraz z podjazdem celem przystosowania dla osób niepełnosprawnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY ,, INTEGRACJA'' W BYTOMIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 243130680
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: KARPACKA 25
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-907
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@sdsbytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sdsbytom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.sdsbytom.pl/zamowienia-publiczne-pl.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja tarasu ŚDS Integracja w Bytomiu wraz z podjazdem celem przystosowania dla osób niepełnosprawnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c272a95d-f513-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00167728
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00013138/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja istniejącego tarasu przyległego do budynku ŚDS ,, Integracja'' w Bytomiu pod kątem dostosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych wraz z podjazdem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137247/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/PN/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 325210,26
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji istniejącego tarasu przyległego do budynku Środowiskowego Domu Samopomocy „Integracja” w Bytomiu przy ul. Karpackiej 25, (dz. nr 1733/9). Budynek wolnostojący z istniejącym podjazdem dla osób niepełnosprawnych nie spełniających obecnych wymogów podjazdu zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. Nr 75, poz 690 z późniejszymi zmianami) oraz Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r - Prawo Budowlanego (Dz. U. z 2020 r, poz.1333 z późniejszymi zmianami.).
2. Zakres robót:
• Modernizację tarasu zewnętrznego oraz podjazdu wraz z towarzyszącymi robotami budowlanymi;
• Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych istniejącego budynku;
• Wykonanie nowego muru oporowego wraz z izolacją;
• Wykonanie nowych doświetleń okien piwnicznych;
• Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i termicznej ścian piwnicy;
• Podłączenie do istniejącej wewnętrznej instalacji opadowej;
• Wymiana balustrad ochronnych wzdłuż tarasu i podjazdu dla osób niepełnosprawnych;
• Wykonanie odwodnienia liniowego wzdłuż balustrady tarasu;
• Wymiana nawierzchni tarasu;
• Wykonanie nowego podjazdu dla osób niepełnosprawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45262300-4 - Betonowanie
45432112-2 - Kładzenie nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowania została złożona 1 oferta która otrzymała 70,00 pkt. Jej wartość to 649 952,58 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 400 008,62 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.| 2021-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |