Roboty budowlane wykończeniowe i instalacyjne oraz usługi obejmujące wykonanie integracji systemów bezpieczeństwa użytkowanych w Muzeum-Zamku w Łańcucie z obiektami po remoncie Oranżerią i Ujeżdżalnią

MUZEUM-ZAMEK W ŁAŃCUCIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00171347
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00171347/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-06 14:31
Lokalizacja
Łańcut, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e435b3e4-9050-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8150003731
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

AJ PROFIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCHMIELNIK 277 B,, PL · lot 0
1 129 710,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00171347 z dnia 2021-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane wykończeniowe i instalacyjne oraz usługi obejmujące wykonanie integracji systemów bezpieczeństwa użytkowanych w Muzeum-Zamku w Łańcucie z obiektami po remoncie Oranżerią i Ujeżdżalnią

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM-ZAMEK W ŁAŃCUCIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000277055

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Łańcut

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 225 20 08

1.5.8.) Numer faksu: 17 225 20 12

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zamek-lancut.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zamek-lancut.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zamek-lancut

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane wykończeniowe i instalacyjne oraz usługi obejmujące wykonanie integracji systemów bezpieczeństwa użytkowanych w Muzeum-Zamku w Łańcucie z obiektami po remoncie Oranżerią i Ujeżdżalnią

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e435b3e4-9050-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171347

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00019119/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Roboty budowlane wykończeniowe i instalacyjne oraz usługi obejmujące wykonanie integracji systemów bezpieczeństwa użytkowanych w Muzeum-Zamku w Łańcucie z obiektami po remoncie:Oranżerią i Ujeżdżalnią

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

8.1 oś priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury. Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014 - 2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00075286/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane wykończeniowe i instalacyjne oraz usługi obejmujące wykonanie integracji systemów bezpieczeństwa użytkowanych w Muzeum - Zamek w Łańcucie z obiektami po remoncie; Oranżerią i Ujeżdżalnia w ramach przedsięwzięcia „Ochrona i rozwój dziedzictwa kulturowego dawnej ordynacji łańcuckiej poprzez prace remontowo-konserwatorskie oraz wykreowanie nowych przestrzeni ekspozycyjnych OR-KA II, III, IV, VII” 2. Obiekt podlega ścisłej ochronie konserwatorskiej. Przedmiotem zamówienia są w szczególności: 1. Roboty budowlane wykończeniowe obejmujące dostosowanie pomieszczeń wartowni na parterze budynku Zamku do potrzeb serwerowni w tym; (a) demontaż istniejących posadzek wraz z warstwami podłogowymi i wykonanie podkładu pod nową podłogę, posadzki z płytek gresowych. (b) wykonanie projektowanych wyburzeń na otwory drzwiowe i wykonanie nadproży, (c) przebicie otworu w ścianie na potrzeby kanału technicznego, (d) wykonanie ogrzewania podłogowego matą grzejną, (e) wykonanie podłogi technicznej podniesionej, (f) zabudowa istniejących drzwi płytą karton gips, (g) wykonanie ścianek działowych karton gips i drzwi przesuwnych, (h) w 2 oknach naklejenie na szybach od strony wew. foli antywłamaniowej matowej. 2) Roboty instalacyjne: (a) demontaż i montaż klimatyzatorów, (b) demontaż i montaż instalacji wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej, (c) demontaż i montaż nowej instalacji elektrycznej, instalacji SAP, SWiN, telewizji dozorowej, instalacji LAN, (d) przeniesienie szaf dystrybucyjnych w sposób sukcesywny umożliwiające ciągłość działania systemów bezpieczeństwa, (e) dostawa i montaż urządzeń objętych projektem, (f) instalacja licencji i oprogramowania wg. oferty, (g) wykonanie ogrzewania w Wartowni i przedsionku Wartowni za
pomocą promienników podczerwieni. (3) Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych instalacji teletechnicznych: (a) przeciąganie odcinków okablowania strukturalnego, (b) montaż i spawanie światłowodów, (c) wykonanie badań i pomiarów, (d) zintegrowanie systemów bezpieczeństwa: system sygnalizacji pożaru(SAP), system sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), system kontroli dostępu (SKD) do wykonania na dwóch stanowiskach wartowniczych wraz z zestawem ekranów LED na ścianie Wartowni, (e) wykonywanie sukcesywne dokumentacji powykonawczej wraz z instrukcjami obsługi i eksploatacji, (f) wykonanie integracji wraz ze szkoleniami wartowników wg. opracowanej dokumentacji powykonawczej , instrukcji obsługi i konserwacji zatwierdzonej przez Nadzór i Dyrektora MZŁ, (g) wywóz i utylizacja zdemontowanych elementów wg. wymagań ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach BDO obowiązujących w PL/UE, (h) po wykonaniu całości robót budowlanych w pomieszczeniu LAN oraz po przeniesieniu elementów systemów bezpieczeństwa do pom. Bezpieczeństwa /stojaki/ w uzgodnieniu szczegółowym z Działem IT Zamku sukcesywne przenoszenie elementów szaf dystrybucyjnych z zachowanie 100 % ciągłości transmisji danych w okresach wcześniej uzgodnionych z Dyrekcją Zamku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1129710,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1129710,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1129710,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AJ PROFIBUD SP. Z O.O. SP. K

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PPHU CONSOLID S.C. B. Pokrywa, K. Skiba

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133643267

7.3.3) Ulica: Chmielnik 277B

7.3.4) Miejscowość: Chmielnik

7.3.5) Kod pocztowy: 36-016

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcom części zamówienia:
1) Wdrożenie systemu LAN, światłowody - DOMINO DATA SP. Z O.O., ul. Przy Torze 1, 35 – 205 Rzeszów NIP: 5170400439.
2) Nadzór nad prawidłowym okablowaniem i montażem urządzeń w obiektach muzealnych.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1129710,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane