Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Płoniawy – Bramura
GMINA PŁONIAWY-BRAMURA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00169022
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00169022/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-03 10:38
- Lokalizacja
- Płoniawy-Bramura, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16ae7da1-f125-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7571412314
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00169022 z dnia 2021-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Płoniawy – Bramura
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PŁONIAWY-BRAMURA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 83A
1.5.2.) Miejscowość: Płoniawy-Bramura
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-210
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ploniawy-bramura.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ploniawy-bramura.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.ploniawy-bramura.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Płoniawy – Bramura2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16ae7da1-f125-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169022
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00057605/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Płoniawy-Bramura
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 w ramach działania 4.2 Efektywność energetyczna2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132639/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.SI.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 681618,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
c) Część I – Dostawa nowego źródła ciepła wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej Ośrodka Zdrowia w Płoniawach-Bramurze.1) W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać:
• Ocieplenie ścian zewnętrznych budynku styropianem o ƛ= 0,031W/mK , grubości 10cm wraz z wymianą obróbek blacharskich oraz ociepleniem ościeży tym samym styropianem gr. 2 cm.
• Ocieplenie stropodachu styropapąo ƛ= 0,033W/mK , grubości 20cm układaną na powierzchni stropodachu wraz z wymianą obróbek blacharskich i rynien
• Demontaż w budynku istniejących okien drewnianychi montaż nowych okien PCVo U=0,9W/ m2Kwraz z robotami towarzyszącymi –tynkowaniem i malowaniem ościeżyn oraz wymianą parapetów
• Demontaż w budynku istniejących drzwi drewnianych i bramy oraz montaż nowych o U=1,3 W/ m2Kwraz z robotami towarzyszącymi–tynkowaniem i malowaniem ościeży oraz wymianą parapetów . Połączenia ościeżnic
• Wymiana źródła ciepła na pompę ciepła powietrze-woda o mocy cieplnej 18kW, bufora z grzałką elektryczną oraz montaż zaworów termostatycznych .
• przyłączenie istniejącej instalacji do nowego źródła ciepła
• Montaż na dachu budynku instalacji fotowoltaicznej o mocy 7,5kWp
• Wymiana wszystkich opraw oświetleniowych na oprawy LED
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
42511110-5 - Pompy grzewcze
44220000-8 - Stolarka budowlana
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
4.5.5.) Wartość części: 252293,98 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Dostawa nowego źródła ciepła wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej w budynku Urzędu Gminy w Płoniawach Bramura.1) W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać:
• Ocieplenie ściany południowej budynku styropianem o ƛ= 0,031W/mK , grubości 6cm wraz z wymianą obróbek blacharskich oraz ociepleniem ościeży tym samym styropianem gr. 2 cm. Demontaż w budynku istniejących okieni montaż nowych okien PCVo U=0,9W/ m2Kwraz z robotami towarzyszącymi –tynkowaniem i malowaniem ościeży oraz wymianą parapetów
• Wymiana całej instalacji co oraz źródła ciepła na pompę ciepła powietrze-woda, montaż zaworów termostatycznych, istniejący kocioł będzie stanowił szczytowe źródło ciepła .
• przyłączenie istniejącej instalacji do nowego źródła ciepła
• Montaż na dachu budynku instalacji fotowoltaicznej o mocy 27 kWp
• Wymiana wszystkich opraw oświetleniowych na oprawy LED
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
42511110-5 - Pompy grzewcze
44220000-8 - Stolarka budowlana
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
4.5.5.) Wartość części: 429325,61 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w procedurze zamówienia publicznego w postępowaniu przetargowym na dostawę nowego źródła ciepła wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej Ośrodka Zdrowia w Płoniawach-Bramurze na podstawie art. 255 pkt 3 PZP dokonuję unieważnienia postępowania przetargowego, gdyż najkorzystniejsza oferta złożona przez P.H.U. Budomur Sp. z o. o. ul. Ogrodowa 5 , 06-100 Pułtusk podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 lit „b” PZP, druga oferta złożona przez Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Sanitarne Paweł Woliński 06-400 Ciechanów, ul Paderewskiego opiewa na kwotę 622 252,08zł brutto znacznie przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia - 310 320,36 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 622252,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 622252,08 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w procedurze zamówienia publicznego w postępowaniu przetargowym na nowego źródła ciepła wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej w budynku Urzędu Gminy w Płoniawach Bramura na podstawie art. 255 pkt 3 PZP dokonuję unieważnienia postępowania przetargowego, gdyż najkorzystniejsza oferta złożona przez P.H.U. Budomur Sp. z o. o. ul. Ogrodowa 5 , 06-100 Pułtusk podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 lit „b” PZP, druga oferta złożona przez Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Sanitarne Paweł Woliński 06-400 Ciechanów, ul Paderewskiego opiewa na kwotę 938 521,98 zł brutto znacznie przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia - 528 070,50 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 938521,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 938521,98 PLN
| 2021-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |