BUDOWA DROGI W NOWYM BARKOCZYNIE - ETAP II, W CIĄGU DROGA POWIATOWA NR 2415G - UL. DZIAŁKOWA - UL. SPOKOJNA - GRANICA GMINY NOWA KARCZMA (2)
GMINA NOWA KARCZMA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00169504
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00169504/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-03 12:52
- Lokalizacja
- Nowa Karczma, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e9601c0a-dd64-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5911650484
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00169504 z dnia 2021-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA DROGI W NOWYM BARKOCZYNIE - ETAP II, W CIĄGU DROGA POWIATOWA NR 2415G - UL. DZIAŁKOWA - UL. SPOKOJNA - GRANICA GMINY NOWA KARCZMA (2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWA KARCZMA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675238
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościerska 9
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Karczma
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-404
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 586877127
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowakarczma.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowakarczma.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nowa_karczma1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA DROGI W NOWYM BARKOCZYNIE - ETAP II, W CIĄGU DROGA POWIATOWA NR 2415G - UL. DZIAŁKOWA - UL. SPOKOJNA - GRANICA GMINY NOWA KARCZMA (2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9601c0a-dd64-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169504
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001314/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi w Nowym Barkoczynie - Etap II w ciągu droga powiatowa nr 2415G - ul. Działkowa - ul. Spokojna - granica gminy Nowa Karczma
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108723/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.3.2021.RJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 840120,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa dróg, chodników, kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego i oświetlenia wraz z przebudową urządzeń infrastruktury podziemnej w miejscowości Nowy Barkoczyn w zakresie obejmującym:
1.1. korytowanie i wykonanie podbudowy pod jezdnię i chodniki;
1.2. budowa drogi o powierzchni ok. 800 m2 z nawierzchnią asfaltową (podbudowa z betonu asfaltowego AC16W o grubości 6,5 cm, warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S o grubości 4 cm) wraz z krawężnikami;
1.3. budowa drogi o powierzchni ok. 1500 m2 z kostki betonowej typu TT o grubości 8 cm w kolorze szarym wraz z krawężnikami;
1.4. budowa zjazdów o powierzchni ok. 300 m2 z kostki betonowej prostokątnej o grubości 8 cm w kolorze grafitowym;
1.5. budowa chodników o powierzchni ok. 550 m2 z kostki betonowej prostokątnej o grubości 6 cm i nawierzchni płukanej w kolorze czerwonym wraz z obrzeżami;
1.6. budowa kanału technologicznego o długości ok. 450 m
1.7. budowa oświetlenia ulicznego obejmującego 7 słupów i opraw LED wraz z siecią zasilającą;
1.8. budowa grawitacyjnej sieci kanalizacji deszczowej o długości ok. 400 m. wraz z studniami i wpustami (wszystkie wpusty uliczne z betonu klasy min. C35/45 o średnicy wew. 500 mm z osadnikami 1,0 m, betonowymi pierścieniami odciążającymi i koszami osadnikowymi. Poszczególne elementy łączone na uszczelkę gumową. Dopuszcza się studzienki wpustowe w wykonaniu monolitycznym. Kraty wpustowe klasy C250 KN z zawiasem i zamkiem wg PN-EN124:2000);
1.9. Roboty towarzyszące.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna obejmująca:
2.1. Projekt budowlano-wykonawczy;
2.2. Plan zagospodarowania terenu – zakres etapu II;
2.3. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót;
2.4. Przedmiar robót;
2.5. Materiały do zgłoszenia budowy kanału technologicznego;
2.6. Przedmiar robót – budowa kanału technologicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1231789,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1539987,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1231789,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano-Drogowa MTM SA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9581323406
7.3.3) Ulica: Hutnicza
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-061
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Branża sanitarna, elektryczna
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1231789,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-228.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |