Modernizacja zasuw i hydrantów na sieci wodociągowej w Pszczółkach, Rębielczu i Kolniku.
Gmina Pszczółki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00181717
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00181717/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-15 15:01
- Lokalizacja
- Pszczółki, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d989942a-cdbc-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5931090309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181717 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja zasuw i hydrantów na sieci wodociągowej w Pszczółkach, Rębielczu i Kolniku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pszczółki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pomorska 18
1.5.2.) Miejscowość: Pszczółki
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-032
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@pszczolki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszczolki.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja zasuw i hydrantów na sieci wodociągowej w Pszczółkach, Rębielczu i Kolniku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d989942a-cdbc-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181717
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002130/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja zasuw i hydrantów na sieci wodociągowej w Pszczółkach, Rębielczu i Kolniku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00083127/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na mocy uchwały nr XXX/191/20 RADY GMINY PSZCZÓŁKI w sprawie utworzenia jednoosobowej sp. z o.o. pod nazwą Eco Probe Sp. z o.o. powołano sp. komunalną, która w całości należy do gminy. Celem sp. jest realizacja wybranych zadań własnych gminy. Eco Probe Sp. z o.o. jest podmiotem "in-house" wobec Gminy Pszczółki. Sp. spełnia wymagania prawne określone w art. 214 ust.1 pkt 11) lit. a), b) i c) ustawy Pzp, gdyż w całości należy do Gminy i realizuje w 90% zadania powierzone przez Gminę. Nadto Gmina sprawuje nad sp. kontrolę. Wójt
Gminy działa jako jednoosobowe walne zgromadzenie. Od stycznia 2021 r. Sp. przejęła funkcję gminnego operatora sieci wod-kan. Sp. dysponuje kadrami i wiedzą umożliwiającymi właściwą eksploatację sieci wod-kan. Z uwagi na fakt, iż sp. na bieżąco administruje gminną siecią wod-kan oraz zna specyfikę tej sieci zasadnym jest zlecenie wykonanie zadania, gdyż to sp. jest operatorem i administratorem sieci wod-kan.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPZ.271.15.2021.EK/AG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Modernizacja zasuw i hydrantów na sieci wodociągowej zaopatrywanej przez Hydrofornię w Pszczółkach w następującym zakresie:
- wymiany 36 szt. hydrantów w miejscowości Pszczółki,
- wymiany 4 szt. hydrantów w miejscowości Rębielcz,
- wymiany 7 szt. hydrantów w miejscowości Kolnik,
- hydranty należy wymienić na hydranty nadziemne/podziemne DN80 z żeliwa sferoidalnego malowanego proszkowo, ciśnienie robocze PN16,
- przy wymianie hydrantu należy wymienić również kolano stopowe kołnierzowe z żeliwa sferoidalnego oraz zasuwę odcinającą kołnierzową z miękkim uszczelnieniem, wykonaną z żeliwa sferoidalnego
- wymiany 90 szt. zasuw wodociągowych DN 80/100 w miejscowości Pszczółki,
- wymiany 14 szt. zasuw wodociągowych DN 150 w miejscowości Pszczółki,
- wymiany 4 szt. zasuw wodociągowych DN 80/100 w miejscowości Rębielcz,
- wymiany 2 szt. zasuw wodociągowych DN 150 w miejscowości Rębielcz,
- wymiany 5 szt. zasuw wodociągowych DM 80/100 w miejscowości Kolnik,
- zasuwy wymienić na zasuwy odcinające kołnierzowe z miękkim uszczelnieniem, wykonane z żeliwa sferoidalnego,
- uzyskanie prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane związane z realizacją robót oraz zajęcia pasa drogowego niezbędnego dla wykonania robót wraz z wniesieniem odpowiedniej opłaty z tytułu zajęcia pasa drogowego lub nieruchomości gminnej,
- wykonania robót rozbiórkowych nawierzchni w sąsiedztwie wymienianej armatury,
- przywrócenia do stanu pierwotnego istniejących nawierzchni dróg i poboczy oraz terenów prywatnych,
- każdorazowe informowanie Zamawiającego o terminie i miejscu prowadzenia robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 824100,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 824100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 824100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eco Probe Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6040221207
7.3.3) Ulica: Pomorska 1
7.3.4) Miejscowość: Pszczółki
7.3.5) Kod pocztowy: 83-032
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 824100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |