Przebudowa wraz z generalnym remontem pomieszczeń na poziomie +1 w Bryle „B” w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00168820
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00168820/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-03 09:29
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-231f864e-059f-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7392954843
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00168820 z dnia 2021-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa wraz z generalnym remontem pomieszczeń na poziomie +1 w Bryle „B” w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295580
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żołnierska 18a
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-561
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wssd.olsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wssd.olsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.wssd.olsztyn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa wraz z generalnym remontem pomieszczeń na poziomie +1 w Bryle „B” w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-231f864e-059f-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168820
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160124/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP-332-72PN-2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane polegające na przebudowie i remoncie pomieszczeń szpitala obejmującej przebudowę pomieszczeń szpitalnych (po byłym laboratorium diagnostycznym) - dla potrzeb Oddziału pediatrycznego VI, Centrum Stomatologicznego oraz generalny remont pomieszczeń, które uległy zalaniu w wyniku awarii sieci wodociągowej
Inwestycja będzie prowadzona terenie Zamawiającego i nie wymaga wejścia na teren działek nie będących w posiadaniu Inwestora.
Dokumentacja techniczna, projekt, specyfikacje, technologia itp. zawarte są załącznikach nr 8 do SWZ.
Dla inwestycji w chwili publikacji ogłoszenia jest wydane pozwolenie na budowę, prawomocne.
Wizja lokalna nie jest wymagana i Zamawiający nie przewiduje organizowania spotkania z potencjalnymi wykonawcami.
Klasyfikacja robót objętych przedmiotem zamówienia i robót towarzyszących 45000000-7, 453000000-0, 453300009, 45262522-6, 45111220-6, 45000000-7, 45400000-1, 45450000-6, 45453000-7, 45311100-1 45331210-1
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na postepowanie o udzieleniu zamówienia wpłynęła jedna oferta złożona przez Wykonawcę. Zaoferowana przez Wykonawcę kwota wynosi 2 744 017,31 zł. brutto. Kwota jaka Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 1 800 000,00 zł. brutto i jest niższa od ceny oferty z najniższą ceną o 944 017,31 zł.| 2021-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |