Adaptacja pomieszczeń Bloku operacyjnego Kliniki Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyniowej z oddziałem intensywnego Nadzoru pooperacyjnego na potrzeby Laboratorium Hematologii w budynku nr 3.

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00169072
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00169072/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-03 10:50
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c6704529-0c86-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9570730409
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO CHŁODNICZO-KLIMATYZACYJNE "PROREM-AGRO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk,, PL · lot 0
4 589 130 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00169072 z dnia 2021-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń Bloku operacyjnego Kliniki Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyniowej z oddziałem intensywnego Nadzoru pooperacyjnego na potrzeby Laboratorium Hematologii w budynku nr 3.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dębinki 7

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-952

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@uck.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uck.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja pomieszczeń Bloku operacyjnego Kliniki Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyniowej z oddziałem intensywnego Nadzoru pooperacyjnego na potrzeby Laboratorium Hematologii w budynku nr 3.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6704529-0c86-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169072

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej reki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności: ze względu na wyjątkowa sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której nie mógł on wcześniej przewidzieć, wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia.
Uzasadnienie faktyczne
- wyznaczony krótki termin wydatkowania funduszy (listopad), a o przyznaniu funduszy z Ministerstwa Zdrowia Zamawiający dowiedział się pod koniec lipca
- zadanie jest czasochłonne ze względu na przedmiot prac
- Inwestycja związana jest z przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID19 z tego powodu konieczny jest pośpiech szczególnie, że jest to laboratorium, a wirus pojawił się już nowych odmianach

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 154/WR/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4066268,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Adaptacja pomieszczeń Bloku operacyjnego Kliniki Kardiochirurgii i Chirurgii naczyniowej z oddziałem Intensywnego Nadzoru Pooperacyjnego na potrzeby Laboratorium Hematologii w budynku nr 3

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4589130 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4589130 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4589130 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo chłodniczo-klimatyzacyjne Prorem Agro Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5830015950

7.3.3) Ulica: Żabi Kruk 16

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-822

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4589130 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-02-15
2021-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane