Przebudowa drogi nr 427006Z ul. Dojazdowej w Chojnie – etap II.

Gmina Chojna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00168894
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00168894/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-03 09:56
Lokalizacja
Chojna, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b2c2ad10-df12-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8581726144
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

DANIEL BŁAŻKIEWICZLisie Pole, PL · lot 0
1 137 902,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00168894 z dnia 2021-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi nr 427006Z ul. Dojazdowej w Chojnie – etap II.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chojna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684574

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 4

1.5.2.) Miejscowość: Chojna

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 914141035

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@chojna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.chojna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi nr 427006Z ul. Dojazdowej w Chojnie – etap II.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2c2ad10-df12-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168894

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004419/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa drogi nr 427006Z ul. Dojazdowej w Chojnie – etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DIR.271.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 427006Z – ul. Dojazdowa poprzez nadanie jej normatywnej szerokości, wykonanie nawierzchni bitumicznej, przebudowa skrzyżowania z drogą krajową nr 31 oraz wykonanie kanału technologicznego.
5. W ramach przedmiotowego przedsięwzięcia planuje się:
1) rozbiórkę istniejącej jezdni oraz pozostałych, kolidujących elementów zagospodarowania pasa drogowego;
2) zdjęcie warstwy humusu oraz wykonanie koryta pod projektowaną drogę, zjazdy i pozostałe zaprojektowane elementy;
3) posadowienie krawężników i obrzeży na ławie betonowej (krawężniki z oporem);
4) budowę kanału technologicznego wzdłuż całego odcinak ul. Dojazdowej,
5) wykonanie dolnych warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni, zjazdów i zabruków – doprowadzenie nośności podłoża gruntowego do wartości odpowiadających G1;
6) wykonanie zaprojektowanych nawierzchni,
7) reprofilację istniejących rowów we wskazanym dokumentacją zakresie,
8) przebudowę istniejących przepustów pod jezdnią główną,
9) wykonanie zaprojektowanego oznakowania pionowego i poziomego;
10) wykonanie poboczy gruntowych, obsianie trawą oraz profilowanie skarp nasypu i wykopu;
11) prace wykończeniowe i porządkowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1137902,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1624041,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1137902,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dankom Daniel Błażkiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8581578212

7.3.4) Miejscowość: Lisie Pole

7.3.5) Kod pocztowy: 74-506

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Podwykonawca: Przedsiębiorstwo Drogowo-Usługowe Dromax Ryszard Kobierski Karol Kobierski Sp. c. - wykonanie nawierzchni z mieszanki bitumicznej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1137902,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-05-31
2021-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane