Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Futomie
Gmina Błażowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00168971
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00168971/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-03 10:21
- Lokalizacja
- Błażowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e44b80d3-e644-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8133299999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00168971 z dnia 2021-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Futomie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Błażowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581991
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 1
1.5.2.) Miejscowość: Błażowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-030
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172297119
1.5.8.) Numer faksu: 172297077
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@blazowa.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://blazowa.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.blazowa.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Futomie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e44b80d3-e644-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168971
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008672/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Futomie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118358/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GiB.271.17.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1368750,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie rozbudowy i przebudowy budynku Szkoły Podstawowej wraz z:
wewnętrznymi instalacjami wody, kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania, energii elektrycznej,
przyłączami kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej,
instalacją fotowoltaiczną.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich podstawowych i towarzyszących robót budowlanych, usług i dostaw, związanych z wykonaniem zamówienia na obiekt gotowy do użytkowania z punktu widzenia celu któremu ma służyć, opisanych w SWZ, wynikających z obowiązujących przepisów prawa i opracowanej dokumentacji projektowej.
Charakterystyczne parametry obiektu:
Powierzchnia zabudowy projektowanego budynku: 232,70 m2,
Powierzchnia użytkowa: 197,40 m2,
Kubatura: 837,45 m3,
Ilość kondygnacji: 1.
Zadanie realizowane jest w dwóch etapach:
Etap 1 rozliczany w roku 2021:
Roboty budowlane:
Roboty rozbiórkowe,
Roboty ziemne,
Fundamenty,
Ściany parteru,
Strop,
Poddasze,
Dach,
Ścianki działowe,
Okna i drzwi zewnętrzne (poz. z przedmiaru: 92 – 97),
Instalacje sanitarne:
Instalacje wodociągowe (poz. z przedmiaru 1 – 10),
Instalacje kanalizacji sanitarnej (poz. z przedmiaru 15 – 25, 29, 30),
Osadnik ścieków sanitarnych,
Instalacje centralnego ogrzewania (poz. z przedmiaru 31 – 40, 50 – 54),
Przyłącza sanitarne:
Budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej,
Budowa przyłącza kanalizacji deszczowej,
Instalacje elektryczne (poz. z przedmiaru 1.1 – 1.12, 1.17 – 1.20, 1.23, 2 – 5)
Etap 2 rozliczany w roku 2022:
Roboty budowlane:
Elewacja,
Tynki wewnętrzne,
Posadzki,
Roboty malarskie,
Stolarka drzwiowa wewnętrzna, montaż kabin ustępowych,
Elementy zewnętrzne, chodniki,
Osłona śmietnikowa.
Instalacje sanitarne:
Instalacje wodociągowe, baterie umywalkowe, natryskowe (poz. z przedmiaru 11, 12),
Instalacje kanalizacji sanitarnej, montaż umywalek, brodzików, ustępów (poz. z przedmiaru 26 – 28),
Instalacje centralnego ogrzewania, montaż grzejników, zaworów grzejnikowych, głowic termostatycznych (poz. z przedmiaru 41 – 49),
Instalacje elektryczne:
Montaż łączników, gniazd wtyczkowych, opraw świetlówkowych, pomiary (poz. z przedmiaru od 1.13 – 1.16, 1.21, 1.22).
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki do SWZ:
1) Załącznik nr 8.1 – Przedmiar robót – roboty budowlane,
2) Załącznik nr 8.2 – Przedmiar robót – instalacje sanitarne,
3) Załącznik nr 8.3 – Przedmiar robót – przyłącza sanitarne,
4) Załącznik nr 8.4 – Przedmiar robót – instalacje elektryczne i fotowoltaiczne,
5) Załącznik nr 9.1 – Projekt budowlany – branża budowlana,
6) Załącznik nr 9.2 – Projekt budowlany – instalacje sanitarne,
7) Załącznik nr 9.3 – Projekt budowlany – przyłącza sanitarne,
8) Załącznik nr 9.4 – Projekt budowlany – instalacje elektryczne,
9) Załącznik nr 9.5 – Projekt budowlany – zbiornik bezodpływowy,
10) Załącznik nr 9.6 – Osłona śmietnikowa,
11) Załącznik nr 9.7 – Instalacja fotowoltaiczna,
12) Załącznik nr 10.1 – STWiORB – roboty budowlane,
13) Załącznik nr 10.2 – STWiORB – instalacje sanitarne,
14) Załącznik nr 10.3 – STWiORB – przyłącza sanitarne,
15) Załącznik nr 10.4 – STWiORB – instalacje elektryczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
65000000-3 - Obiekty użyteczności publicznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1359481,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1359481,71 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1359481,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowa ROSE Tomasz Leszczak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8191265072
7.3.3) Ulica: Bieszczadzka 16a
7.3.4) Miejscowość: Strzyżów
7.3.5) Kod pocztowy: 38-100
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1359481,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 336 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej bez prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert o których mowa w art. 275 pkt 2 ustawy Pzp.| 2021-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |