Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej 020215C Górowatki - Klarynowo - Borzyszkowo o długości 0,800 km - II etap
GMINA WIĘCBORK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00169401
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00169401/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-03 12:19
- Lokalizacja
- Więcbork, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dfc50979-e2fc-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5040025842
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00169401 z dnia 2021-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej 020215C Górowatki - Klarynowo - Borzyszkowo o długości 0,800 km - II etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIĘCBORK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350961
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 22
1.5.2.) Miejscowość: Więcbork
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-410
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: 52 3897207
1.5.8.) Numer faksu: 52 3897212
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@wiecbork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mst-wiecbork.rbip.mojregion.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej 020215C Górowatki - Klarynowo - Borzyszkowo o długości 0,800 km - II etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dfc50979-e2fc-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169401
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005620/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej 020215C Górowatki - Klarynowo - Borzyszkowo o długości 0,800 km - II etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113688/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SB.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 332578,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa (modernizacja) drogi gminnej 020215C Górowatki - Klarynowo - Borzyszkowo stanowiącej dojazd do gruntów rolnych, w technologii nawierzchni bitumicznej realizowanej dwuwarstwowo, składającej się z warstwy wiążącej i ścieralnej o łącznej grubości warstw 8 cm, o długości 0,800 km realizowanej w obrębie geodezyjnym Borzyszkowo, cz. dz. nr ew. 26/1 i obrębie geodezyjnym Klarynowo, cz. dz. nr ew. 14.
Roboty budowlane będą realizowane na podstawie zgłoszenia robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim (data zgłoszenia 01.07.2021 r.).
Lokalizacja inwestycji: km 0+730,00 do km 1+530,00; dz. nr ew. 26/1 obręb 0001 Borzyszkowo, dz. nr ew. 14 obręb 0007 Klarynowo; gm. Więcbork; powiat sępoleński;, woj. kujawsko - pomorskie; jednostka ew. 041304_5, Więcbork – G.
W zakres przebudowy (modernizacji) drogi wchodzi:
1) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego o grubości od 10cm do 30cm,
2) wykonanie warstwy odsączającej z piasku o grubości 15cm,
3) wykonanie nawierzchni jezdni w technologii bitumicznej o szer. jezdni 4m wraz ze zjazdami szt. 12 i proj. mijanką szt. 1 i łącznej grubości masy 8cm,
4) wykonanie pobocza gruntowego (obustronne), wzmocnionego kruszywem łamanym o szer. 0,75m i grubości 10cm,
5) montaż barierek ochronnych szczeblinkowych typ U11a – szt. 4.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 382543,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 562104,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 382543,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rafał Szymczak P.H.U.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5581633412
7.3.3) Ulica: Jackowskiego
7.3.4) Miejscowość: Nakło nad Notecią
7.3.5) Kod pocztowy: 89-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 382543,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |