Wykonanie odwodnienia terenu wokół budynku mieszkalnego wielorodzinnego zlokalizowanego przy ul Bukowej 20 w Świętej Katarzynie
Burmistrz Siechnic
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00171256
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00171256/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-06 14:10
- Lokalizacja
- Siechnice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1384226c-fb64-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9121005691
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00171256 z dnia 2021-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie odwodnienia terenu wokół budynku mieszkalnego wielorodzinnego zlokalizowanego przy ul Bukowej 20 w Świętej Katarzynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Burmistrz Siechnic
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935129
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 12
1.5.2.) Miejscowość: Siechnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-011
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umsiechnice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://siechnice.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://siechnice.bip.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie odwodnienia terenu wokół budynku mieszkalnego wielorodzinnego zlokalizowanego przy ul Bukowej 20 w Świętej Katarzynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1384226c-fb64-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171256
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009486/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Wykonanie drenażu i odwodnienia terenu - Święta Katarzyna, ul. Bukowa 20
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149294/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.53.2021.E.L.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 269836,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej wraz z przyłączem oraz wpięciem do istniejącej kanalizacji deszczowej KD300 w działce drogowej nr 275 dla potrzeb budynku mieszkalnego wielorodzinnego zlokalizowanego przy ul. Bukowej 20 w Świętej Katarzynie, dz. .1117/4, 1117/3, 1117/2.
Do wykonania jest kilkanaście odcinków kanałów PVC, połączonych studniami betonowymi DN1000 lub studzienkami z poliplopyrenu PP425.
Na odcinkach kanałów do wykonania są następujące studnie:
studzienka PP425 kanalizacyjna inspekcyjna, niewłazowa Dw425mm, Dz476mm z polipropylenu,
studzienka DN 1000 kanalizacyjna inspekcyjna, niewłazowa o Ø 1000 betonowa.
Do zebrania wód opadowych do wykonania wpusty deszczowe wyposażone w kosze służące do
wyłapywania nieczystości stałych. W miejscach o niedostatecznym przykryciu rurociągu należy wykonać
izolację przy użyciu np. keramzytu.
W celu odprowadzenia wód gruntowych z pasa gruntów na poziomie fundamentów do wykonania jest
drenaż wokół ław fundamentowych budynku. Drenaż należy wykonać na głębokości 0,9 – 1,0 m p.p.t. z rur
drenarskich z tworzyw sztucznych DN125 z filtrem kokosowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. , poz. 1129) Zamawiający informuje, że nie została złożona żadna ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2021-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |