Wykonanie rozbiórki budynków wraz z robotami towarzyszącymi w podziale na 2 części: część nr 1 – ul. Ogrodowa 26 i ul. Mielczarskiego bez numeru część nr 2 – ul. Finansowa 4

Zarząd Lokali Miejskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00169680
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00169680/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-03 13:44
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2669bbff-ead1-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7252122232
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Wykonawcy

2 przyznane

KONRAD KAMIŃSKIŁódź, PL · lot 0
43 050 PLN
"MUR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIŁódź, PL · lot 1
29 841 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00169680 z dnia 2021-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie rozbiórki budynków wraz z robotami towarzyszącymi w podziale na 2 części:
część nr 1 – ul. Ogrodowa 26 i ul. Mielczarskiego bez numeru
część nr 2 – ul. Finansowa 4

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Lokali Miejskich

1.3.) Oddział zamawiającego: ZLM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363752546

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Kościuszki 47

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-514

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zlm@zlm.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlm.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zlm_lodz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie nieruchomościami komunalnymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie rozbiórki budynków wraz z robotami towarzyszącymi w podziale na 2 części:
część nr 1 – ul. Ogrodowa 26 i ul. Mielczarskiego bez numeru
część nr 2 – ul. Finansowa 4

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2669bbff-ead1-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169680

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002457/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Rozbiórki budynków 9 etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123923/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.1.128.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 352725,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie rozbiórki budynków położonych w Łodzi:
• ul. Ogrodowa 26 - budynek nr 1 (nr geodez. 52), budynek nr 2 (nr geodez. 53), budynek nr 3
(nr geodez.54), działka nr 28/23 obręb P-9. Łączna kubatura: 957,00 m3.
• ul. Mielczarskiego bez numeru – budynek nr 4 (nr geodez.59, bez WC), budynek nr 5 (nr geodez. 60 -garaż), działka nr 29/4, obręb P-9). Łączna kubatura 126,00 m3 (działka numer 28/23, obręb P-9)
-w „systemie zaprojektuj i rozbierz”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.5.) Wartość części: 159821,87 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie rozbiórki budynku mieszkalnego frontowego (nr inwentarzowy 72-02632/P) oraz mieszkalnego pierwszej prawej oficyny (nr inwentarzowy 72-02634/P), budynku użytkowego drugiej prawej oficyny (nr inwentarzowy 72-05030/P), budynku gospodarczego lewej oficyny na nieruchomości położonej w Łodzi przy ul. Finansowej 4 w Łodzi (działka ewidencyjna nr 279/1 w obrębie G-40) zgodnie z załączoną dokumentacją projektową, przedmiarem robót, STWiOR, Zarządzeniem Prezydenta Miasta Łodzi nr 7324/VII/17 z dnia 30 listopada 2017 r. i decyzją Prezydenta Miasta Łodzi nr DAR – UA-XIII.1950.2019 z dnia 4 września 2019 r. stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ. Kubatura budynków: 1029 m3.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.5.) Wartość części: 192903,84 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32400 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 70110 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43050,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Demco Konrad Kamiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6581597941

7.3.4) Miejscowość: Moskwa 31F

7.3.5) Kod pocztowy: 92-701

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43050 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29841,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55436,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29841,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MUR DEVELOPMENT Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 728-283-39-66

7.3.3) Ulica: Rawska 10/2

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-109

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29841 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

2021-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane