Remont pomieszczeń piwnicznych oraz pracowni w budynku szkoły Podstawowej nr 91 w Łodzi - " Innowacyjna SP 91 multimedialne pracownie oraz funkcjonalna szatnia.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91 IM. LEONIDA TELIGI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00168556
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00168556/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-02 17:53
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3537b09a-0c03-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7271861002
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty muroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie glazuryKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ CHODYŃSKIŁódź, PL · lot 0
450 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00168556 z dnia 2021-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń piwnicznych oraz pracowni w budynku szkoły Podstawowej nr 91 w Łodzi - " Innowacyjna SP 91 multimedialne pracownie oraz funkcjonalna szatnia.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91 IM. LEONIDA TELIGI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000731287

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 91-067

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-067

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp91lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.sp91lodz.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń piwnicznych oraz pracowni w budynku szkoły Podstawowej nr 91 w Łodzi - " Innowacyjna SP 91 multimedialne pracownie oraz funkcjonalna szatnia.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3537b09a-0c03-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168556

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00029704/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 remont pomieszczeń piwnicznych oraz pracowni w budynku Szkoły Podstawowej nr 91 w Łodzi"Innowacyja SP91 multimedialne pracownie oraz funkcjonalna szatnia".

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu przetargowym prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji - 2/SP91/TP/RB/2021 nie została złożona żadna oferta. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP - nie złożono żadnej oferty o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 2/SP91/TP/RB/2021

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/SP91/WR/RB/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 450000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest: Remont pomieszczeń piwnicznych oraz pracowni w budynku szkoły Podstawowej nr 91 w Łodzi - " Innowacyjna SP 91 multimedialne pracownie oraz funkcjonalna szatnia", zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do Zaproszenia.
1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w:
a) opis przedmiotu zamówienia –załącznik nr 4 do Zaproszenia,
b) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 5 do Zaproszenia,
c) przedmiar robót – załącznik 6 do Zaproszenia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45262520-2 - Roboty murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 450000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 450000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Z.R.B. Chodyński Paweł Chodyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7262623510

7.3.3) Ulica: Wersalskiej 54/25A

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 91-212

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 450000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2021-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane