Budowa Szkolnego Parku przy Szkole Podstawowej nr 71 w Łodzi
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 71 W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00168559
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00168559/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-02 18:10
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cda956fd-e555-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9471037183
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00168559 z dnia 2021-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Szkolnego Parku przy Szkole Podstawowej nr 71 w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 71 W ŁODZI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000731040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rojna 58c
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-134
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@sp71.elodz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp71.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sp71lodz.bip.wikom.pl/,1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Szkolnego Parku przy Szkole Podstawowej nr 71 w Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cda956fd-e555-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168559
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00037805/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty budowlane polegające na utworzenie szkolnego parku przy Szkole Podstawowej nr 71 w Łodzi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115545/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/SP71/TP/RB/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 939652,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest: Budowa Szkolnego Parku przy Szkole Podstawowej nr 71 w Łodzi zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie nie jest podzielone na pakiety.
2. Z opisu przedmiotu zamówienia wyłączona:
a) Plac zabaw i mini boisko – pkt 6.1.1
b) strefa rekreacji – pkt 6.1.2
c) boisko do mini piłki nożnej - 6.2
d) plac zabaw - 6.3
e) elementy wyposażenia mini boiska - 7
f) elementy wyposażenia placu zabaw - 8
3. Z przedmiaru wyłączamy:
a) Nawierzchnia z kostki przy mini boisku i placu zabaw – 2.1
b) Nawierzchnia mini boiska i placu zabaw – 2.2
c) Wyposażenie placu zabaw i mini boiska - 3
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w:
a) opis przedmiotu zamówienia –załącznik nr 4 do SWZ,
b) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 5 do SWZ,
c) przedmiar robót – załącznik 6 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45262300-4 - Betonowanie
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 678960,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 914784,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 678960,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DAR-CAR Dariusz Gendek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8331276496
7.3.3) Ulica: Przyłęk Duży 55
7.3.4) Miejscowość: Rogów
7.3.5) Kod pocztowy: 95-063
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 678960,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |