Remonty bieżące dróg powiatowych na terenie Powiatu Polkowickiego

Polkowicki Zarząd Dróg Powiatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00169965
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00169965/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-03 14:55
Lokalizacja
Polkowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33498137-fe86-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6922160703
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00169965 z dnia 2021-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty bieżące dróg powiatowych na terenie Powiatu Polkowickiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polkowicki Zarząd Dróg Powiatowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390688630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: św. Sebastiana 1

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 767299235

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdp.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://pzdp.bip.gov.pl oraz http://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


drogi publiczne, powiatowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty bieżące dróg powiatowych na terenie Powiatu Polkowickiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33498137-fe86-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169965

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004017/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remonty bieżące dróg powiatowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150189/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZDP.254.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 213900 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remonty nawierzchni bitumicznej, a w tym:
• remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych mieszanką mineralno-asfaltową (mieszanka z wytwórni),
• wypełnienie szczelin masą zalewową,
• nawierzchnia z mieszanek mineralno-asfaltowych,
• frezowanie nawierzchni bitumicznych z wywozem materiału z rozbiórki na bazę PZDP.
remonty kapitalne jezdni, w tym:
• mechaniczne rozebranie nawierzchni, podbudowy,
• mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża,
wykonanie podbudowy i ułożenie nawierzchni mineralno-asfaltowej,
Ustala się, że do powierzchni łaty 20 m2 dopuszcza się układanie ręczne warstwy ścieralnej, natomiast powyżej 20 m2 warstwa ścieralna powinna być układana mechanicznie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 110400 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

• remont poboczy przy drodze powiatowej nr 1124D w m. Sobin, od km 0+310 do km 1+850, wykonanie pobocza jednostronnego poprzez korytowanie na szerokości 1 m, do głębokości 20 cm, wykonanie warstwy z kruszywa łamanego lub destruktu asfaltowego, stabilizowanego mechanicznie (grubość warstwy po zagęszczeniu powinna wynosić 20 cm) oraz podwójne skropienie i zamiałowania utworzonej warstwy. W przypadku Użycia destruktu asfaltowego Zamawiający wymaga aby użyty destrukt był rozdrobniony do frakcji 0-16.
• remont poboczy przy drodze powiatowej nr 1138D na odcinku Nowa Wieś Lubińska - Parchów, od km 0+570 do km 2+570, wykonanie pobocza dwustronnego poprzez korytowanie na szerokości 0,5 m i do głębokości 20 cm, wykonanie warstwy z kruszywa łamanego lub destruktu asfaltowego, stabilizowanego mechanicznie (grubość warstwy po zagęszczeniu powinna wynosić 20 cm) oraz podwójne skropienie i zamiałowania utworzonej warstwy. W przypadku Użycia destruktu asfaltowego Zamawiający wymaga aby użyty destrukt był rozdrobniony do frakcji 0-16.
• remont poboczy przy drodze powiatowej nr 1013D na odcinku Obiszów – granica powiatu, od km 3+550 do km 4+550, wykonanie pobocza dwustronnego poprzez korytowanie na szerokości 0,5 m i do głębokości 20 cm, wykonanie warstwy z kruszywa łamanego lub destruktu asfaltowego, stabilizowanego mechanicznie (grubość warstwy po zagęszczeniu powinna wynosić 20 cm) oraz podwójne skropienie i zamiałowania utworzonej warstwy. W przypadku Użycia destruktu asfaltowego Zamawiający wymaga aby użyty destrukt był rozdrobniony do frakcji 0-16.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 103500 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta na część nr I. Złożona oferta dla części nr I, przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zgodnie z informacją przekazaną w dniu 31.08.2021 r. zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w zakresie części nr I kwotę brutto – 130.000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny złożonej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 211983,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 211983,12 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta na część nr II. Złożona oferta dla części nr II przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zgodnie z informacją przekazaną w dniu 31.08.2021 r. zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w zakresie części nr II kwotę brutto – 120.000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny złożonej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 278742,6 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 278742,6 PLN

2021-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane