Wykonanie remontu w zakr. usunięcia nieprawidłowości w stanie technicznym budynku zlok. przy Wybrz. L. Pasteura 4 (Wrocław), zgodnie z dec. PINB nr 2092/2019 z dnia 25.10.2019 r. i wytycznymi MKZ

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00169595
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00169595/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-03 13:22
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a6ca8eeb-fa8c-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8981816856
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00169595 z dnia 2021-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu w zakr. usunięcia nieprawidłowości w stanie technicznym budynku zlok. przy Wybrz. L. Pasteura 4 (Wrocław), zgodnie z dec. PINB nr 2092/2019 z dnia 25.10.2019 r. i wytycznymi MKZ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289012

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Borowska 213

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-556

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mpolanski@usk.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://usk-wroc.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu w zakr. usunięcia nieprawidłowości w stanie technicznym budynku zlok. przy Wybrz. L. Pasteura 4 (Wrocław), zgodnie z dec. PINB nr 2092/2019 z dnia 25.10.2019 r. i wytycznymi MKZ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6ca8eeb-fa8c-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169595

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00020693/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Wykonanie remontu w zakresie usunięcia nieprawidłowości w stanie technicznym budynku zlokalizowanym przy Wybrz. L. Pasteura 4, 50-367 Wrocław

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145583/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.242.343.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie remontu w zakresie usunięcia nieprawidłowości
w stanie technicznym budynku zlokalizowanym przy Wybrz. L. Pasteura 4, 50–367 Wrocław, zgodnie z decyzją PINB nr 2092/2019 z dnia 25 października 2019 r. i wytycznymi Miejskiego Konserwatora Zabytków

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty
2021-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane