Remont pomieszczenia myjni samochodowej, dachu, bramy, sanitariatów oraz zaplecza socjalno-garażowego Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ - SĄDECKIE POGOTOWIE RATUNKOWE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00169972
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00169972/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-03 14:56
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-091c1a93-eeff-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7342752853
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00169972 z dnia 2021-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczenia myjni samochodowej, dachu, bramy, sanitariatów oraz zaplecza socjalno-garażowego Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ - SĄDECKIE POGOTOWIE RATUNKOWE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 492007357
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Śniadeckich 15
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 442 09 49
1.5.8.) Numer faksu: 18 534 08 62
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spr.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.spr.pl/portal/index.php?id=13; www.miniportal.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczenia myjni samochodowej, dachu, bramy, sanitariatów oraz zaplecza socjalno-garażowego Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-091c1a93-eeff-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169972
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00016052/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pomieszczenia myjni samochodowej, dachu, bramy, sanitariatów oraz zaplecza socjalno-garażowego Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128630/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 467479,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Remont pomieszczenia myjni samochodowej, sanitariatów oraz zaplecza socjalno-garażowego Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu2. Zamawiający dokonał podziału przedmiotowego zamówienia na 3 części, zwane zamiennie „Zadaniami”:
2.1. Część I: Remont pomieszczenia myjni samochodowej, dachu, bramy;
2.2. Część II: Remont sanitariatów;
2.3. Część III: Wymiana posadzek w budynku zespołów wyjazdowych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części I określony został w Przedmiarach robót stanowiących Załącznik nr 1 do specyfikacji.
4. W ramach realizacji zamówienia w zakresie części I Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania następujących prac:
1) Wyburzenie zbędnego komina,
2) Termomodernizacja stropodachu z wymianą pokrycia dachu,
3) Wymiana starej zimnej stalowej stolarki bram garażowych, stolarki drzwiowej oraz okiennej,
4) Remont pomieszczenia myjni samochodowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 349593,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Remont pomieszczenia myjni samochodowej, sanitariatów oraz zaplecza socjalno-garażowego Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu2. Zamawiający dokonał podziału przedmiotowego zamówienia na 3 części, zwane zamiennie „Zadaniami”:
2.1. Część I: Remont pomieszczenia myjni samochodowej, dachu, bramy;
2.2. Część II: Remont sanitariatów;
2.3. Część III: Wymiana posadzek w budynku zespołów wyjazdowych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części II określony został w Przedmiarze robót i rysunkach technicznych, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ
4. W ramach realizacji zamówienia w zakresie części II Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania następujących prac:
1) Remont sanitariatów i pom. socjalnego - rozbiórki i demontaże;
2) Sanitariat i pom. socjalne - modernizacja i adaptacja na I piętrze;
3) Sanitariaty - modernizacja na parterze.
UWAGA! Roboty rozbiórkowe mogą być wykonywane jedynie w godzinach popołudniowych (po 15:00) oraz w soboty, prace powinny być prowadzone etapami, tak aby jeden z sanitariatów był zawsze do użytku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 77235,77 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Remont pomieszczenia myjni samochodowej, sanitariatów oraz zaplecza socjalno-garażowego Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu2. Zamawiający dokonał podziału przedmiotowego zamówienia na 3 części, zwane zamiennie „Zadaniami”:
2.1. Część I: Remont pomieszczenia myjni samochodowej, dachu, bramy;
2.2. Część II: Remont sanitariatów;
2.3. Część III: Wymiana posadzek w budynku zespołów wyjazdowych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części IIi określony został w Przedmiarze robót i stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ
4. W ramach realizacji zamówienia w zakresie części III Wykonawca będzie zobowiązany do remontu posadzek w pomieszczeniach socjalnych zespołów ratunkowych. Z uwagi na konieczność zachowania ciągłości pracy zespołów wyjazdowych prace powinny być prowadzone etapami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 40650,41 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 465268,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 465268,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 465268,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciech Kruczek prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: FHU Kruczek Wojciech Kruczek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 491863284
7.3.3) Ulica: ul. Kołłątaja 18/13
7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 465268,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 112185,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 112185,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 112185,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciech Kruczek prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: FHU Kruczek Wojciech Kruczek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 491863284
7.3.3) Ulica: ul. Kołłątaja 18/13
7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 112185,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48346,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48346,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48346,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciech Kruczek prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: FHU Kruczek Wojciech Kruczek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 491863284
7.3.3) Ulica: ul. Kołłątaja 18/13
7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48346,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
-| 2021-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |