Remont pomieszczeń i korytarzy parteru nowej części szkoły SP3 w Mikołowie – II etap.
Gmina Mikołów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00169406
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00169406/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-03 12:20
- Lokalizacja
- Mikołów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-138e4a0e-e2fc-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6351805347
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00169406 z dnia 2021-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń i korytarzy parteru nowej części szkoły SP3 w Mikołowie – II etap.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mikołów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 16
1.5.2.) Miejscowość: Mikołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam@mikolow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikolow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_mikolow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń i korytarzy parteru nowej części szkoły SP3 w Mikołowie – II etap.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-138e4a0e-e2fc-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169406
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000488/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont pomieszczeń i korytarzy parteru nowej części szkoły SP3 w Mikołowie – II etap.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111970/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/3/2021/UM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 268957,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Remont pomieszczeń i korytarzy parteru nowej części szkoły SP3 w Mikołowie – II etap.
2. Rodzaj zamówienia: roboty budowlane.
Zakres prac obejmuje: rozebranie murów, ścianek z cegły, okładziny ściennej z płytek, tynków, posadzki z płytek, posadzki z wykładzin pcv, parkietów, wylewki cementowej, stolarki drzwiowej; zabudowy dylatacji; zeskrobanie i mycie ścian ze starych powłok malarskich; gruntowanie ścian, sufitów i posadzek preparatami wzmacniającymi; uzupełnienie tynków wewn. kat. III; montaż stolarki drzwiowej łazienkowej i akustycznej Rw=27dB w okleinie CPL0,7; wykonanie posadzki cementowej; gruntowanie podłoży posadzkowych cementowych; wykonanie wylewek wygładzających pod wykładziny pcv; montaż wykładziny pcv heterogenicznej gr. min 2,0 mm gr warstwy użytkowej min. 0,8mm, klasa ścieralności T trudnopalna Bfl-s1, klasa antypoślizgowości R11 zabezpieczona PUR – antybakteryjna; wykonanie gładzi gipsowych; wykonanie zabudów płytami G-K; dwukrotne malowanie farbami lateksowymi ścian wewnętrznych, a farbą emulsyjną sufitów
po uprzednim zagruntowaniu ; dwukrotne lakierowanie lakierem lamperyjnym bezbarwnym lamperii; wykonanie tynków mozaikowych; montaż narożników pcv 50x50; montaż odbojnic z płyty MDF gr. 18mm szer 35 cm; wymiana części rurociągu hydrantowego; wymiana opraw oświetleniowych na oprawy typu LED i osprzętu elektrycznego wraz z częściowym dostosowaniem okablowania; remont należy przeprowadzić uwzględniając w remontowanych pomieszczeniach wytyczne i standardy dostępności dla osób z niepełnosprawnościami.
3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji Technicznej,
przedmiarze robót oraz szkicach rysunkowych, które stanowią załączniki nr 8-10 do SWZ.
4.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych
we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
5.Miejsce wykonania robót budowlanych: Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Bandurskiego 1, 43-190 Mikołów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 294499,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 294499,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 294499,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Renart Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6372204156
7.3.3) Ulica: ul. Floriańska 2 lok. 24
7.3.4) Miejscowość: Olkusz
7.3.5) Kod pocztowy: 32-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 294499,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
| 2021-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |