Remont i przebudowa lokalu usługowego położonego na parterze budynków przy pl. Biskupa Nankiera 5-6 i 7 we Wrocławiu.

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00169985
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00169985/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-03 15:01
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-82eef7a6-ead3-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8971660625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

ALBA FACILITY MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
1 300 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00169985 z dnia 2021-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa lokalu usługowego położonego na parterze budynków przy
pl. Biskupa Nankiera 5-6 i 7 we Wrocławiu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-111

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zzk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i przebudowa lokalu usługowego położonego na parterze budynków przy
pl. Biskupa Nankiera 5-6 i 7 we Wrocławiu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82eef7a6-ead3-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169985

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004359/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont w : 1) lokalach użytkowych przy pl. Wolności 9 i ul. Prusa 17 (parter) oraz lokalu nr 5/6 przy pl. Nankiera 7 (formuła "projektuj i buduj") 2) lokalu mieszkalnym nr 32 przy ul. Mieleckiej 31

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124211/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZK-NZ/241/3408/80/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 795704,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont i przebudowa lokalu usługowego położonego na parterze budynków przy pl. Biskupa Nankiera 5-6 i 7 we Wrocławiu (z przeznaczeniem na Konsulat Republiki Ukrainy) – w systemie projektuj - buduj.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1) przygotowanie i uzgodnienia założeń realizacyjnych,
2) przygotowanie projektu budowlanego, wykonawczego oraz uzyskania wymaganych prawem uzgodnień i zezwoleń (w tym decyzji pozwolenia konserwatorskiego na wykonanie prac przy zabytku oraz ewentualnego odstępstwa od warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie w zakresie przepisów dot. ochrony przeciwpożarowej budynku),
3) pełnienie nadzoru autorskiego (i ewentualnie konserwatorskiego),
4) wykonania robót budowlanych:
a) roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,
b) montaż stolarki okiennej i drzwiowej, wewnętrznej i zewnętrznej,
c) wykonanie okładzin ściennych i podłogowych,
d) roboty tynkarskie i malarskie,
e) wykonanie nowych ścianek działowych i sufitów podwieszanych,
f) wyposażenie wnętrz (montaż wyposażenia stałego i ruchomego),
g) montaż instalacji elektrycznych obejmujących m.in.: instalację gniazd
wtykowych i oświetleniowych (w tym oświetlenia awaryjnego),
instalację komputerową i telefoniczną, instalację domofonową, kontroli dostępu i przyzywową, instalację monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego CCTV, instalację zasilającą i sterowniczą dla urządzeń wentylacji mechanicznej, klimatyzacji i krat roletowych, instalację alarmową, system sygnalizacji pożaru (SSP),
h) montaż instalacji sanitarnych obejmujących m.in.: instalacje zimnej i ciepłej wody wraz z armaturą sanitarną, instalację kanalizacyjną wraz z urządzeniami sanitarnymi, instalacje centralnego ogrzewania, instalacje wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, instalację klimatyzacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1300000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2001210 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1300000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALBA Facility Management sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542772525

7.3.3) Ulica: Szczecińska 5

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-517

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1) Pracownia Projektowa Architektury ARACO s.c. -wykonanie dokumentacji projektowej, nadzór autorski,
2) Agenor Sp. z o.o. - roboty rozbiórkowe i przygotowawcze, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, wewnętrznej i zewnętrznej, wykonanie okładzin ściennych i podłogowych, roboty tynkarskie i malarskie, wykonanie nowych ścianek działowych i sufitów podwieszanych, wyposażenie wnętrz (montaż wyposażenia stałego i ruchomego), część prac elektrycznych: instalacja komputerowa i telefoniczna, instalacja domofonowa, instalacja monitoringu CCTV i alarmowa, SSP.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1300000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane