Wykonanie, dostawa i montaż w terenie wyposażenia technicznego ścieżek edukacyjnych Izby Edukacji Leśnej Instytutu Badawczego Leśnictwa, z podziałem na części (I – IX)

Instytut Badawczy Leśnictwa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00169792
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00169792/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-09-03 14:13
Lokalizacja
Raszyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-299a501b-e862-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5250009200
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Obiekty rekreacyjneProdukty z drewna ciętegoTabliceTablice do pisania kredą lub przyboryPojemniki i kosze na odpady i śmieciPomoce dydaktyczneArtykuły informacyjne i promocyjneWyposażenie parków i placów zabawDrobne artykuły metaloweMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoŁawkiMeble ogrodoweElementy gotoweGrillePłyty chodnikoweMotyki, kilofy, grace, widły i grabie oraz grabki plażoweSiedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich częściRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychBarakiWiaty drewnianeRoboty budowlane w zakresie altanRoboty zadaszenioweRoboty instalacyjne elektryczneWyposażenie placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00169792 z dnia 2021-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie, dostawa i montaż w terenie wyposażenia technicznego ścieżek edukacyjnych Izby Edukacji Leśnej Instytutu Badawczego Leśnictwa, z podziałem na części (I – IX)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Badawczy Leśnictwa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000115832

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Braci Leśnej 3

1.5.2.) Miejscowość: Raszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-090

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.gutman@ibles.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ibles.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.ibles.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytut badawczy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badanie naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie, dostawa i montaż w terenie wyposażenia technicznego ścieżek edukacyjnych Izby Edukacji Leśnej Instytutu Badawczego Leśnictwa, z podziałem na części (I – IX)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-299a501b-e862-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169792

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119224/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP39-219005

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 193422,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I. ZAGOSPODAROWANIE TERENU PRZY WIACIE EDUKACYJNEJ - komplet. Panele wystawiennicze ze ściankami wystawienniczymi z planszami edukacyjnymi, tablicami do rysowania, ścianką do robienia zdjęć, pergolami, palisadą drewnianą schowkami na drewno i sprzęt, koszami do segregacji odpadów i innymi elementami wraz z wykonaniem, dostawą i montażem w terenie, w terminie: do 120 dni od daty zawarcia umowy (zał. 1b do SWZ, cz. I, str. 1-80)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03419100-1 - Produkty z drewna ciętego

30195000-2 - Tablice

30195500-7 - Tablice do pisania kredą lub przybory

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

44316400-2 - Drobne artykuły metalowe

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

4.5.5.) Wartość części: 50460 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ II. ŁAWKI TERENOWE Z OPARCIEM - 15 szt. Ławki drewniane z oparciem i metalowym stelażem z podłokietnikami wraz z dostawą i montażem w terenie, w terminie: do 30 dni od daty zawarcia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39113600-3 - Ławki

39142000-9 - Meble ogrodowe

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45223821-7 - Elementy gotowe

4.5.5.) Wartość części: 5900 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ III. MIEJSCE NA OGNISKO Z GRILLEM I PALENISKIEM – komplet
Grill z wiszącym podnoszonym metalowym rusztem na obrotowym stelażu z paleniskiem z opaską z kostki wraz z akcesoriami, z wykonaniem, dostawą i montażem w terenie, w terminie: do 60 dni od dnia podpisania umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42214110-3 - Grille

44113120-2 - Płyty chodnikowe

44511300-8 - Motyki, kilofy, grace, widły i grabie oraz grabki plażowe

4.5.5.) Wartość części: 6600 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ IV. TABLICE EDUKACYJNE I INFORMACYJNE – 39 szt.
Tablice edukacyjne i informacyjne z wykonaniem, dostawą i montażem w terenie, w terminie: do 120 dni od daty zawarcia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30195000-2 - Tablice

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.5.5.) Wartość części: 13512 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ V. KONSTRUKCJA DREWNIANA SIEDZISKO "PAJĄK" – 1 szt.
Drewniane siedzisko w kształcie „Pająka” z oparciem, poręczami i podestem wraz z wykonaniem, dostawą i montażem w terenie, w terminie: do 90 dni od daty zawarcia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03419100-1 - Produkty z drewna ciętego

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

39113600-3 - Ławki

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.5.) Wartość części: 35000 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ VI. URZĄDZENIA TERENOWE DO STACJI ŚCIEŻKI "RUCH W ŚWIECIE ZWIERZĄT" – 2 szt. Drewniane urządzenia rekreacyjne (równoważnia zygzak i kłody skośne) wraz z wykonaniem, dostawą i montażem w terenie, w terminie: do 90 dni od daty zawarcia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03419100-1 - Produkty z drewna ciętego

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 8000 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ VII. DOMEK EKSPOZYCYJNY – 1 szt. Drewniany, dwuspadowy domek z dwoma pomieszczeniami, schodkami z zadaszeniem, podłogą i instalacjami elektrycznymi, orynnowaniem i obróbką blacharską, impregnacją zewnętrzną i wewnętrzną wraz z wykonaniem, dostawą i montażem w terenie, w terminie: do 90 dni od daty zawarcia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 44211110-6 - Baraki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928210-3 - Wiaty drewniane

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

45223220-4 - Roboty zadaszeniowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 60000 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ VIII. DOMEK Z PODESTEM, STANOWISKO OBSERWACYJNE – 1 szt.
Stanowisko z drewnianym domkiem i podestem z balkonem i drabiną wraz z przygotowaniem terenu oraz z wykonaniem, dostawą i montażem w terenie, w terminie: do 60 dni od daty zawarcia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928210-3 - Wiaty drewniane

44211110-6 - Baraki

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

45223220-4 - Roboty zadaszeniowe

4.5.5.) Wartość części: 11951,22 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ IX. PAŚNIK - 1 szt. Drewniany paśnik na siano z bocznymi korytkami karmowymi wraz z wykonaniem, dostawą i montażem w terenie, w terminie: do 30 dni od daty zawarcia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 44211110-6 - Baraki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928210-3 - Wiaty drewniane

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

4.5.5.) Wartość części: 2000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający przeznacza na sfinansowanie zamówienia.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający przeznacza na sfinansowanie zamówienia.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający przeznacza na sfinansowanie zamówienia.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający przeznacza na sfinansowanie zamówienia.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający przeznacza na sfinansowanie zamówienia.

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający przeznacza na sfinansowanie zamówienia.

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający przeznacza na sfinansowanie zamówienia.

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający przeznacza na sfinansowanie zamówienia.

2021-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy