Modernizacja infrastruktury sportowej przy Miejskim Zespole Szkół Nr 2 w Krośnie – etap I
Gmina Miasto Krosno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00170385
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00170385/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-06 09:22
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9c5c6af-e3cd-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6840013798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00170385 z dnia 2021-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury sportowej przy Miejskim Zespole
Szkół Nr 2 w Krośnie – etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Krosno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 28a
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/krosno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury sportowej przy Miejskim ZespoleSzkół Nr 2 w Krośnie – etap I
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9c5c6af-e3cd-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00170385
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004015/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja infrastruktury sportowej przy Miejskim Zespole Szkół Nr 2 w Krośnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00112891/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.63.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1197330,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające m.in. na przebudowie boiska do piłki nożnej, boiska wielofunkcyjnego i placu zabaw oraz budowie bieżni rekreacyjnej w Krośnie na działkach nr ewid. 1018/1 oraz 1015/7.
Zakres zamówienia obejmuje:
- boisko do piłki nożnej o wymiarach zewnętrznych 26,00 m x 44,00 m,
- boisko wielofunkcyjne o wymiarach zewnętrznych 19,46 m x 31,00 m,
- plac zabaw wraz z nawierzchnią bezpieczną oraz urządzeniami zabawowymi,
- bieżnię rekreacyjną o wymiarach zewnętrznych 51,88 m x 5,28 m wraz ze skocznią do skoku w dal,
- zewnętrzną instalację oświetlenia boisk i maszty oświetleniowe o wysokości 12,0 m,
- zagospodarowanie działki obejmuje, oprócz usytuowania nowo projektowanych obiektów, wykonanie komunikacji w nawiązaniu do istniejącego założenia przestrzenno – funkcjonalnego, tj. chodników i dojazdów,
- wewnętrzną instalację kanalizacji deszczowej (odwodnienie liniowe boiska wielofunkcyjnego, odwodnienie za pomocą drenażu technicznego boiska do piłki nożnej),
- przebudowę odcinka sieci kanalizacji sanitarnej.
Uwzględnić należy również wytyczne zawarte w dokumencie „Założenia wykonawcze.docx” stanowiącym załącznik do SWZ.
2. W zakresie realizacji niniejszego zamówienia wykonawca jest zobowiązany również do:
a) opracowania i przekazania Zamawiającemu i Użytkownikowi instrukcji użytkowania obiektów, nawierzchni sportowych oraz zamontowanego wyposażenia,
b) zabezpieczenia i oznakowania terenu robót zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie instrukcjami i przepisami,
c) wykonania niezbędnych prac rozbiórkowych i odtworzeniowych w przypadku zniszczenia elementów sąsiadujących oraz infrastruktury technicznej,
d) uporządkowania terenu po zakończeniu robót,
e) obsługi geotechnicznej na etapie wykonywania podbudowy pod nawierzchnie sportowe,
f) wykonania pomiarów dla wykonanych sieci i instalacji oraz dostarczenia dla
Zamawiającego oraz gestorów sieci protokołów z pomiarów,
g) przeprowadzenia niezbędnych odbiorów wraz z poniesieniem wszelkich opłat z tym związanych,
h) poniesienia opłat za zużyte media, w tym także energii i wody,
i) zapoznania się treścią operatów i pozwolenia wodnoprawnego oraz przestrzegania wymagań nałożonych na wykonawcę oraz Inwestora, które to zostały zapisane w wydanych decyzjach.
Koszt wykonania prac i materiałów wyszczególnionych w punktach 1. i 2.
wykonawca jest zobowiązany uwzględnić w cenie wykonania zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegóły zakresu robót opisane są w załączonych do SWZ projekcie budowlanym, projekcie wykonawczym, projekcie technicznym, przedmiarze robót, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
Uwaga:
Przy realizacji zamówienia wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia dowolnego producenta pod warunkiem, że materiały te i urządzenia posiadają parametry nie gorsze od opisanych w dokumentacji przetargowej, a w przypadku zastosowania systemu, technologicznych rozwiązań systemowych lub zespołu urządzeń pochodzić będą od jednego producenta lub posiadać autoryzację jednego producenta.
3. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ustawy Pzp oraz art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę następujących osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia: wykonywanie prac fizycznych związanych z robotami budowlanymi, w szczególności roboty ziemne, fundamentowe, brukarskie, nawierzchniowe, montażowe oraz instalacyjne elektryczne i sanitarne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1190000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1718276,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1190000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. Skrijka Piotr
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6871457846
7.3.3) Ulica: Hłomcza 6
7.3.4) Miejscowość: Mrzygłód
7.3.5) Kod pocztowy: 38-503
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1190000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2021-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |