Przebudowa drogi gminnej nr 845064Z od skrzyżowania z droga wojewódzką nr 109 do wsi Barkowo, Gmina Gryfice działka nr 23/2, 10 obręb ewidencyjny Barkowo

Gmina Gryfice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00170272
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00170272/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-06 08:26
Lokalizacja
Gryfice, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2b9f477-e603-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8571821013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

'PRD NOWOGARD' SPÓŁKA AKCYJNANowogard, PL · lot 0
723 506,06 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00170272 z dnia 2021-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 845064Z od skrzyżowania z droga wojewódzką nr 109 do wsi Barkowo, Gmina Gryfice działka nr 23/2, 10 obręb ewidencyjny Barkowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gryfice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 37

1.5.2.) Miejscowość: Gryfice

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 913853201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gryfice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminagryfice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umgryfice.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 845064Z od skrzyżowania z droga wojewódzką nr 109 do wsi Barkowo, Gmina Gryfice działka nr 23/2, 10 obręb ewidencyjny Barkowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2b9f477-e603-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00170272

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001692/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa drogi gminnej nr 845064Z od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 109 do wsi Barkowo, Gmina Gryfice, działka nr 23/2,10,obręb ewidencyjny Barkowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WPG.271.09.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 845064Z od skrzyżowania z droga wojewódzką nr 109 do wsi Barkowo, Gmina Gryfice działka nr 23/2, 10 obręb ewidencyjny Barkowo.
2. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 10 do SWZ.
3. UWAGA: W ramach realizowanego zamówienia Zamawiający dodatkowo wymaga wymiany istniejącej wiaty przystankowej wraz z wymianą chodnika i zatoki:
1) Wiata przystankowa: Wymiary wiaty w rzucie poziomym: ok. 340 x 150 cm; Kolor czerwony lub jak na zdjęciu (załącznik 10A do SWZ); Ścianka tylna zabudowana profilowaną blachą stalową, zabudowa bocznych ścian w sposób podobny jak na fotografii - wymagana zabudowa blachą profilowaną dolnej partii ścian na całym obwodzie ścian bocznych i ściany tylnej;
Część okienna ze szkła bezpiecznego; Ławka drewniana na całej szerokości tylnej ściany; Zadaszenie z tworzywa poliwęglanowego; Tabliczka na rozkład jazdy;
Wyposażenie dodatkowe: Kosz na śmieci betonowy z pojemnikiem w postaci wkładu metalowego do opróżniania kosza szt. 1.
2) Zatoka – 15 m²
a) Krawężnik na ławie betonowej 9m - 15cm x 30cm
b) Obrzeże 11m – 8cm x 30cm x 30 cm
3) Chodnik , kostka polbrukowa – 20m².

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 723506,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 723506,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 723506,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRD Nowogard S. A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8561609079

7.3.3) Ulica: Górna 2/1

7.3.4) Miejscowość: Nowogard

7.3.5) Kod pocztowy: 72-200

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 723506,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

2021-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane