Modernizacja infrastruktury warsztatów (WTZ) w Janowicy na działce nr 119 w miejscowości Janowica gm. Cyców sposobem „zaprojektuj i wybuduj”
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną KOŁO w ŁĘCZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00170722
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00170722/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-06 11:28
- Lokalizacja
- Łęczna, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a003d83d-f441-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7132491777
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00170722 z dnia 2021-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury warsztatów (WTZ) w Janowicy na działce nr 119 w miejscowości Janowica gm. Cyców sposobem „zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną KOŁO w ŁĘCZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060691612
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świętoduska 2
1.5.2.) Miejscowość: Łęczna
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: +48604272263
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psouul@poczta.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kolowlecznej.blogspot.com/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-leczna.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Rehabilitacja zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury warsztatów (WTZ) w Janowicy na działce nr 119 w miejscowości Janowica gm. Cyców sposobem „zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a003d83d-f441-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00170722
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00135008/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja infrastruktury warsztatów (WTZ) w Janowicy na działce nr 119 w miejscowości Janowica gm. Cyców sposobem „zaprojektuj i wybuduj”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00142515/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Ldz.85/psoni/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 163494,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja infrastruktury warsztatów (WTZ) w Janowicy na działce nr 119 w miejscowości Janowica gm. Cyców w zakresie wykonanie robót budowlanych związanych z dociepleniem ścian zewnętrznych wraz ze sporządzeniem projektu wykonawczego. Teren na którym będzie realizowany przedmiot zamówienia położony jest na działce o nr 119 w m. Janowica, gm. Cyców.
2. Zakres robót w obejmuje wykonanie:
1) docieplenia ścian zewnętrznych budynku o pow. 638,351 m2
2) elewacji cienkowarstwowej z tynku mineralnego
3) obróbek blacharskich
4) montaż rynien dachowych i rur spustowych
3. Projekt finansowany ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównania różnic między Regionami III”.
4. Przedmiotowe roboty zostaną wykonane na podstawie dostarczonego przez Zamawiającego: pozwolenia na budowę, dokumentacji technicznej, szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz przedmiaru robót, zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi przepisami prawa.
5. Szczegółowy zakres robót przedstawia program funkcjonalno-użytkowy
6. Obowiązki Wykonawcy związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia określa projekt umowy. Dokładne zapoznanie się z projektem umowy jest konieczne dla właściwego przygotowania oferty.
7. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszelkich robót przygotowawczych, porządkowych, zagospodarowania placu budowy oraz innych prac niezbędnych do wykonania inwestycji zgodnie z zakresem umownym w tym prac związanych z wymogami BHP.
8. Wykonawca zobowiązany jest do zlecenia lub wykonania na własny koszt wszystkich koniecznych badań, prób, sprawdzeń i pomiarów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45321000-3 - Izolacja cieplna
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 202827,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 207870,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 202827,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MTS Spółka Jawna T. Sternik, M. Sternik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 430021408
7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 8
7.3.4) Miejscowość: Lubartów
7.3.5) Kod pocztowy: 21-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 202827,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-30| 2021-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |