Usuwanie awarii, wykonanie remontów, konserwacji budynków, pomieszczeń, małej architektury obiektów szkół i przedszkoli na terenie Gminy Mikołów.

Gmina Mikołów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00170884
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00170884/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-06 12:20
Lokalizacja
Mikołów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3d614030-0ef6-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6351805347
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychNaprawa i konserwacja dachówBetonowanieRoboty murarskie i muroweTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskie

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY "MAL-BUD" SPÓŁKA CYWILNA, CZERNECKI DARIUSZ, LARYSZ PIOTRRadostowice, PL · lot 0
99 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00170884 z dnia 2021-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Usuwanie awarii, wykonanie remontów, konserwacji budynków, pomieszczeń, małej architektury obiektów szkół i przedszkoli na terenie Gminy Mikołów.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mikołów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 16

1.5.2.) Miejscowość: Mikołów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam@mikolow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikolow.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usuwanie awarii, wykonanie remontów, konserwacji budynków, pomieszczeń, małej architektury obiektów szkół i przedszkoli na terenie Gminy Mikołów.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d614030-0ef6-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00170884

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000488/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Usuwanie awarii, remonty w szkołach i przedszkolach Gminy Mikołów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt 2 ustawy "Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione".
Uzasadnienie faktyczne: w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym w części nr 1 nie złożono żadnej oferty.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-f2542a36-d8be-11eb-b885-f28f91688073

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR/1/2021/UM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 81300,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Usuwanie awarii elementów budynków, wykonanie drobnych remontów, konserwacji, przeglądu i kontroli rocznej stanu technicznego przewodów kominowych w budynkach i pomieszczeniach, usuwanie awarii obiektów małej architektury na terenie szkół i przedszkoli Gminy Mikołów, a podlegających Gminie Mikołów 2. Opis przedmiotu zamówienia. Zakres robót obejmuje: roboty dekarskie, roboty murarskie, roboty tynkarskie i okładzinowe, roboty posadzkarskie, roboty malarskie, roboty ślusarskie, roboty stolarskie, roczne kontrole stanu
technicznego przewodów kominowych ze sporządzeniem protokołów zgodnie z art. 62 ust. 1 pkt 1c ustawy Prawo Budowlane, czyszczenie przewodów dymowych przynajmniej raz na kwartał z wpisaniem do książki przeglądów przewodów kominowych, roboty naprawcze elewacji budynków, roboty naprawcze obiektów i urządzeń małej architektury, roboty brukarskie, roboty betoniarskie. 3. Rodzaj zamówienia: roboty budowlane. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji Technicznej
Wykonania i Odbioru Robót oraz w przedmiarze robót, które stanowią załączniki nr 6 i 7 do zaproszenia. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i
warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do zaproszenia. 6. Miejsce wykonania robót budowlanych: Gmina Mikołów, placówki wymienione w specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 6 do zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany MAL-BUD S.C. Czernecki Dariusz, Larysz Piotr

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381708560

7.3.3) Ulica: Dworcowa 88

7.3.4) Miejscowość: Radostowice

7.3.5) Kod pocztowy: 43-262

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2021-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane