„Przebudowa drogi powiatowej nr 1846P Zielonagóra – Ryczywół w m. Zielonagóra gm. Obrzycko polegająca na budowie chodnika w granicach pasa drogowego.”
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZAMOTUŁACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00170842
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00170842/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-06 12:08
- Lokalizacja
- Szamotuły, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e06083f2-03dd-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7871813833
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00170842 z dnia 2021-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej nr 1846P Zielonagóra – Ryczywół w m. Zielonagóra gm. Obrzycko polegająca na budowie chodnika w granicach pasa drogowego.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZAMOTUŁACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631277227
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 6
1.5.2.) Miejscowość: Szamotuły
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 612932152
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zdp-szamotuly.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp-szamotuly.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://zdp-szamotuly.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi powiatowej nr 1846P Zielonagóra – Ryczywół w m. Zielonagóra gm. Obrzycko polegająca na budowie chodnika w granicach pasa drogowego.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e06083f2-03dd-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00170842
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001435/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 „Przebudowa drogi powiatowej nr 1846P Zielonagóra – Ryczywół w m. Zielonagóra gm. Obrzycko polegająca na budowie chodnika w granicach pasa drogowego.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.272.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi:
Planowany zakres robót oraz podstawowe parametry techniczne uzgodniono z inwestorem.
Założeniem jest wykonanie przebudowy drogi powiatowej nr 1846P
Zakres prac będzie polegał na :
- budowie chodnika z kostki betonowej o szerokości 2,0mi i długości 6,50m
- wycince krzewów ze względu na zachowanie skrajni chodnika,
- wykonaniu zjazdów indywidualnych z kostki betonowej,
- wykonanie elementów odwodnienia: wpustów deszczowych , wylotów do rowu oraz przepustów pod zjazdami
- wykonanie oczyszczenia i odtworzenie rowów przydrożnych,
- wprowadzeniem oznakowanie uzupełniającego i poprawiającego bezpieczeństwo ruchu
drogowego. Projekt organizacji ruchu stanowią odrębne opracowanie.
Zamawiający przewiduje jedną płatność po bezusterkowym odbiorze przedmiotu zamówienia. Zamawiający ustala wynagrodzenie ryczałtowe.
Przy realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do stosowania jedynie wyrobów dopuszczonych do używania w budownictwie w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1333, z późn. zm.) oraz ustawy o wyrobach budowlanych (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 215, z późn. zm.) oraz innych przepisów – rozporządzeń wykonawczych do ww. przepisów, w zakresie w jakim mają zastosowanie.
Zamawiający zastrzega możliwość niewykorzystania w całości zamawianych robót, stąd wartość zamówienia może ulec zmniejszeniu do 50%.
UWAGA: Wyłoniony wykonawca po podpisaniu umowy ma obowiązek przed przystąpieniem do prac opracować i przedstawić do zatwierdzenia projekt czasowej organizacji ruchu.
Wykonawca odpowiedzialny jest za powstałe w toku własnych prac odpady oraz za właściwy sposób postępowania z nimi, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r.
o odpadach (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 2018) Wywóz odpadów budowlanych i ich utylizacja odbywa się bez dodatkowego wynagrodzenia.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty w wyznaczonym terminie.| 2021-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |