Remont pracowni gastronomicznej w Zespole Szkół im. Hugona Kołłątaja, ul. Miodowa 1, 42-400 Zawiercie

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W ZAWIERCIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00171472
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00171472/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-06 15:06
Lokalizacja
Zawiercie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16b515c5-0007-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6491463467
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInne instalacje elektryczneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00171472 z dnia 2021-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pracowni gastronomicznej w Zespole Szkół im. Hugona Kołłątaja,
ul. Miodowa 1, 42-400 Zawiercie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W ZAWIERCIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000201827

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Miodowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@kollataj.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: kollataj.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_zawiercie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pracowni gastronomicznej w Zespole Szkół im. Hugona Kołłątaja,
ul. Miodowa 1, 42-400 Zawiercie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16b515c5-0007-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171472

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00152493/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 „Remont pracowni gastronomicznej w Zespole Szkół im. Hugona Kołłątaja, ul. Miodowa 1, 42-400 Zawiercie”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Jurajscy Zawodowcy” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (EFS) – Oś priorytetowa XI. Wzmocnienie potencjału edukacyjnego; Działanie 11.2. Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe uczniów; Poddziałanie 11.2.3. Wsparcie szkolnictwa zawodowego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154768/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SRZP261-0019/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 96336,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie remontu pracowni technologii gastronomicznej w Zespole Szkół im. Hugona Kołłątaja, ul. Miodowa 1, 42-400 Zawiercie w ramach zadania pn. Remont pracowni gastronomicznej w Zespole Szkół im. Hugona Kołłątaja, ul. Miodowa 1, 42-400 Zawiercie. Opis oraz sposób realizacji przedmiotowego zamówienia oraz szczegółowy zakres robót zawarty został w dokumentacji projektowej - przedmiarze robót (Książka przedmiarów) oraz w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 03.09.2021 r. do godz. 9.00, nie wpłynęła żadna oferta.
2021-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane