Przebudowa dróg gruntowych w Gorzowie Wlkp.: Przebudowa ul. Diamentowej, przebudowa ul. Koralowej oraz przebudowa ul. Skrajnej.
Miasto Gorzów Wlkp.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00171001
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00171001/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-06 12:53
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8eb3805-d97f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5990019632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty w zakresie budowy dróg
Wykonawcy
3 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-USŁUGOWE "DROMAX" RYSZARD KOBIERSKI I KAROL KOBIERSKI SPÓŁKA CYWILNAStrzelce Krajeńskie, PL · lot 0
164 347,68 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-USŁUGOWE "DROMAX" RYSZARD KOBIERSKI I KAROL KOBIERSKI SPÓŁKA CYWILNAStrzelce Krajeńskie, PL · lot 1
202 472,76 PLNKAROL WIĄCEKStrzelce Krajeńskie, PL · lot 2
447 267,36 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00171001 z dnia 2021-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gruntowych w Gorzowie Wlkp.: Przebudowa ul. Diamentowej, przebudowa ul. Koralowej oraz przebudowa ul. Skrajnej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorzów Wlkp.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650181
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 3-4
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@um.gorzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gorzow/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gruntowych w Gorzowie Wlkp.: Przebudowa ul. Diamentowej, przebudowa ul. Koralowej oraz przebudowa ul. Skrajnej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8eb3805-d97f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171001
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001031/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Przebudowa dróg gruntowych w Gorzowie Wlkp.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102479/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.28.2021.MA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 851299,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie częściowe nr 1 – „Przebudowa ul. Diamentowej”Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej ul. Diamentowej o długości ok. 497 m w tym skrzyżowanie ul. Diamentowej z ul. Srebrną, zlokalizowanej na działkach o nr 2327, 2328, 2347 obręb 2 – Górczyn w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa dróg gruntowych w Gorzowie Wlkp. - Przebudowa ul. Diamentowej”. Roboty realizowane będą na podstawie dokonanego zgłoszenia robót do administracji architektoniczno - budowlanej.
Planowane roboty będą polegały na wykonaniu nawierzchni ulepszonej z betonu asfaltowego gr. 5 cm na podbudowie z kruszywa łamanego (w części podbudowę będzie stanowiła istniejąca konstrukcja drogi, w części będzie wykonana nowa podbudowa). Przewiduję się również wykonanie poboczy z kruszywa łamanego szerokości 0,5 m do wysokości wykonanej nawierzchni. Wody opadowe z powierzchni jezdni odprowadzone zostaną za pomocą pochyleń poprzecznych i spadków podłużnych powierzchniowo w teren przyległy.
Zestawienie podstawowych projektowanych powierzchni przedstawia szczegółowy zakres prac wskazany w TER:
• wykonanie warstwy ścieralnej AC 11S gr. 5 cm - ok. 2073,00 m2
• wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego gr. 15 cm - ok. 299,00 m2
• uzupełnienie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego gr. 5 cm - ok. 2073,00 m2
• wykonanie i profilowanie koryta - ok. 299,00 m2
• wykonanie poboczy z kruszywa łamanego gr. 10 cm - ok. 495,00 m2
Wszystkie materiały użyte do realizacji zamówienia powinny odpowiadać wymaganiom poszczególnych SST.
ponadto:
- na czas wykonywania robót w pasie drogowym Wykonawca jest zobowiązany zabezpieczyć teren robót to jest dokonać ich prawidłowego oznakowania, zgodnie z załącznikiem do Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 03.07.2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (Dz.U.2019.2311 t.j. z dnia 2019.11.26) oraz przywrócić do stanu pierwotnego teren, po zakończeniu robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 172862,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie częściowe nr 2 – „Przebudowa ul. Koralowej”Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej ul. Koralowej o długości ok. 563 m w tym skrzyżowanie ul. Koralowej z ul. Srebrną oraz ul. Diamentową, zlokalizowanej na działkach o nr 2328, 2348, 2349, 101/27, 116/2, 117/2 obręb 2 – Górczyn w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa dróg gruntowych w Gorzowie Wlkp. - Przebudowa ul. Koralowej”. Roboty realizowane będą na podstawie dokonanego zgłoszenia robót do administracji architektoniczno - budowlanej.
Planowane roboty będą polegały na wykonaniu nawierzchni ulepszonej z betonu asfaltowego gr. 5 cm na podbudowie z kruszywa łamanego (w części podbudowę będzie stanowiła istniejąca konstrukcja drogi, w części będzie wykonana nowa podbudowa). Przewiduję się również wykonanie poboczy z kruszywa łamanego szerokości 0,5 m do wysokości wykonanej nawierzchni. Wody opadowe z powierzchni jezdni odprowadzone zostaną za pomocą pochyleń poprzecznych i spadków podłużnych powierzchniowo w teren przyległy.
Zestawienie podstawowych projektowanych powierzchni przedstawia szczegółowy zakres prac wskazany w TER:
• wykonanie warstwy ścieralnej AC 11S gr. 5 cm - ok. 2688,00 m2
• wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego gr. 15 cm - ok. 235,00 m2
• uzupełnienie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego gr. 5 cm - ok. 2688,00 m2
• wykonanie i profilowanie koryta - ok. 235,00 m2
• wykonanie poboczy z kruszywa łamanego gr. 10 cm - ok. 565,00 m2
Wszystkie materiały użyte do realizacji zamówienia powinny odpowiadać wymaganiom poszczególnych SST.
ponadto:
- na czas wykonywania robót w pasie drogowym Wykonawca jest zobowiązany zabezpieczyć teren robót to jest dokonać ich prawidłowego oznakowania, zgodnie z załącznikiem do Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 03.07.2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (Dz.U.2019.2311 t.j. z dnia 2019.11.26) oraz przywrócić do stanu pierwotnego teren, po zakończeniu robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 214147,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie częściowe nr 3 – „Przebudowa ul. Skrajnej”Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej ul. Diamentowej o długości ok. 995 m, zlokalizowanej na działkach o nr 411/3, 413, 296/5, 1265, 411/2 obręb 12 – Siedlice w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa dróg gruntowych w Gorzowie Wlkp. - Przebudowa ul. Skrajnej”. Roboty realizowane będą na podstawie dokonanego zgłoszenia robót do administracji architektoniczno - budowlanej.
Planowane roboty będą polegały na wykonaniu nawierzchni ulepszonej z betonu asfaltowego gr. 5 cm na podbudowie z kruszywa łamanego (w części podbudowę będzie stanowiła istniejąca konstrukcja drogi, w części będzie wykonana nowa podbudowa). Przewiduję się również wykonanie poboczy z kruszywa łamanego szerokości 0,5 m do wysokości wykonanej nawierzchni oraz kanał technologiczny. Wody opadowe z powierzchni jezdni odprowadzone zostaną za pomocą pochyleń poprzecznych i spadków podłużnych powierzchniowo w teren przyległy.
Zestawienie podstawowych projektowanych powierzchni przedstawia szczegółowy zakres prac wskazany w TER:
• wykonanie warstwy ścieralnej AC 11S gr. 5 cm - ok. 4270,00 m2
• wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego gr. 15 cm - ok. 1134,00 m2
• uzupełnienie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego gr. 5 cm - ok. 5204,00 m2
• wykonanie i profilowanie koryta - ok. 1134,00 m2
• wykonanie poboczy z kruszywa łamanego gr. 5 cm - ok. 934,00 m2
• wykonanie kanału technologicznego - ok. 980,00 m
• wykonanie studni SK-1 - szt. 2
Wszystkie materiały użyte do realizacji zamówienia powinny odpowiadać wymaganiom poszczególnych SST.
ponadto:
− na czas wykonywania robót w pasie drogowym Wykonawca jest zobowiązany zabezpieczyć teren robót to jest dokonać ich prawidłowego oznakowania, zgodnie z załącznikiem do Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 03.07.2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (Dz.U.2019.2311 t.j. z dnia 2019.11.26) oraz przywrócić do stanu pierwotnego teren, po zakończeniu robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 464290,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164347,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 185314,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 164347,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiostwo Drogowo-Usługowe DROMAX Ryszard Kobierski i Karol Kobierski s.c.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiostwo Drogowo-Usługowe DROMAX Ryszard Kobierski i Karol Kobierski s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2810084283
7.3.3) Ulica: Gorzowska 36
7.3.4) Miejscowość: Strzelce Krajeńskie
7.3.5) Kod pocztowy: 66-500
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164347,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 202472,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227161,91 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 202472,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiostwo Drogowo-Usługowe DROMAX Ryszard Kobierski i Karol Kobierski s.c.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiostwo Drogowo-Usługowe DROMAX Ryszard Kobierski i Karol Kobierski s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2810084283
7.3.3) Ulica: Gorzowska 36
7.3.4) Miejscowość: Strzelce Krajeńskie
7.3.5) Kod pocztowy: 66-500
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 202472,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 447267,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 899929,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 447267,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Sprzętowo - Transportowe K. Wiącek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5991892892
7.3.3) Ulica: Klonowa 8
7.3.4) Miejscowość: Strzelce Krajeńskie
7.3.5) Kod pocztowy: 66-500
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 447267,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |