Przebudowa dróg powiatowych w zakresie oświetlenia ulicznego w podziale na 3 zadania
Powiat Wrocławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00170908
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00170908/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-06 12:27
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f3586c5-00cd-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8971647961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00170908 z dnia 2021-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg powiatowych w zakresie oświetlenia ulicznego w podziale na 3 zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wrocławski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934816
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 131
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-440
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 717222066
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatwroclawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwroclawski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatwroclawski.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg powiatowych w zakresie oświetlenia ulicznego w podziale na 3 zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f3586c5-00cd-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00170908
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000770/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Przebudowa dróg powiatowych w zakresie budowy doświetleń przejść dla pieszych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154003/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP.ZP.272.45.2021.II.DT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1 – Przebudowa przejścia dla pieszych w zakresie oświetlenia ulicznego na drodze powiatowej nr 1453D, ul. Milicka, Łozina, gm. Długołęka.4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31712331-9 - Fotoogniwa
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.5.) Wartość części: 35072,10 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2 – Przebudowa przejścia dla pieszych w zakresie oświetlenia ulicznego na drodze powiatowej nr 1953D, al. Lipowa, Rzeplin, gm. Żórawina4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31712331-9 - Fotoogniwa
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.5.) Wartość części: 31928,01 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 3 – Przebudowa przejść dla pieszych w zakresie oświetlenia ulicznego na terenie Powiatu Wrocławskiego w 7 lokalizacjach4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31712331-9 - Fotoogniwa
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.5.) Wartość części: 170333,31 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym powyżej postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji ustawy PZP, w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu nr 2021/BZP 00154003/01 zamieszczone w dniu 19.08.2021 r., w e – Biuletynie Zamówień Publicznych, nie wpłynęła w wyznaczonym czasie i terminie żadna oferta.
Przesłanki przytoczonego powyżej art. 255 pkt
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym powyżej postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji ustawy PZP, w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu nr 2021/BZP 00154003/01 zamieszczone w dniu 19.08.2021 r., w e – Biuletynie Zamówień Publicznych, nie wpłynęła w wyznaczonym czasie i terminie żadna oferta.
Przesłanki przytoczonego powyżej art. 255 pkt
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym powyżej postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji ustawy PZP, w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu nr 2021/BZP 00154003/01 zamieszczone w dniu 19.08.2021 r., w e – Biuletynie Zamówień Publicznych, nie wpłynęła w wyznaczonym czasie i terminie żadna oferta.
Przesłanki przytoczonego powyżej art. 255 pkt
| 2021-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |