„Poprawa funkcjonowania SP ZOZ w Kolbuszowej wraz z ograniczeniem emisyjności w środowisko oraz zapewnieniem dostępu osobom ze szczególnymi potrzebami”
Powiat Kolbuszowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00186069
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00186069/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-20 15:06
- Lokalizacja
- Kolbuszowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c6e623eb-fb62-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8141573682
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186069 z dnia 2021-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa funkcjonowania SP ZOZ w Kolbuszowej wraz z ograniczeniem emisyjności w środowisko oraz zapewnieniem dostępu osobom ze szczególnymi potrzebami”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kolbuszowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581382
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 10
1.5.2.) Miejscowość: Kolbuszowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 2275 880
1.5.8.) Numer faksu: 17 2271523
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kolbuszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.kolbuszowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Poprawa funkcjonowania SP ZOZ w Kolbuszowej wraz z ograniczeniem emisyjności w środowisko oraz zapewnieniem dostępu osobom ze szczególnymi potrzebami”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6e623eb-fb62-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186069
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003416/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Poprawa funkcjonowania SP ZOZ w Kolbuszowej wraz z ograniczeniem emisyjności w środowisko oraz zapewnieniem dostępu osobom ze szczególnymi potrzebami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148620/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3045442,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część 1: Nefrologia – Dializoterapia; ul. Kolejowa 3:Przedmiotem zamówienia jest przebudowa istniejących jezdni manewrowych oraz miejsc
postojowych dla samochodów, w zakres inwestycji wchodzi także odnowienie istniejącej elewacji
budynku oddziału Nefrologii i Dializoterapii oraz wymiana istniejącego ogrodzenia przy ul. Kolejowej w Kolbuszowej oraz przebudowa odcinka kanalizacji sanitarnej.
a) Roboty budowlane wykonywane na czynnym budynku użyteczności publicznej – szpital
Powiatowy w Kolbuszowej. Należy zapewnić bezpieczeństwo ludziom i pracownikom oraz
umożliwić normalne funkcjonowanie placówki podczas wykonywania robót budowlanych, w
związku z powyższym zakres prac i terminy ich realizacji należy obowiązkowo konsultować ze
wskazanym przez zamawiającego przedstawicielem szpitala oraz na Radach Budowy.
Przedstawiciel SP ZOZ ma prawo czasowo wstrzymać realizacje niektórych robót jeśli będzie
tego wymagało zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Szpitala.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 512641,0 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Szpital Główny; ul. Grunwaldzką 4 :Przedmiotem zadania jest budowa, przebudowa parkingów, chodników i dróg dojazdowych wraz
z oświetleniem, systemem monitoringu i kanalizacją deszczową oraz zabezpieczeniem
infrastruktury technicznej na terenie Szpitala Powiatowego w Kolbuszowej, ul. Grunwaldzka 4
Projektowany układ drogowy ma służyć zapewnieniu prawidłowej obsługi komunikacyjnej na
terenie Szpitala Powiatowego w Kolbuszowej. Zamówienie podzielone jest na 3 etapy:
a) etap 1: wykonywanie robót budowlanych na terenie: od wjazdu do szpitala od ulicy
Grunwaldzkiej poprzez bramę główna obok Portierni, zamknięcie wjazdu w lewo za portiernia w
linii elewacji budynku głównego szpitala, poprzez parking główny wzdłuż lica budynku głównego
szpitala, następnie droga za budynkiem głównym szpitala, do połowy szerokości wysepki przy
Izbie Przyjeć (tak by zapewnić wyjazd samochodom), wjazd od ul. Krzaklewskiego, droga wzdłuż
kotłowni, część placu przed budynkiem administracyjnym –na wysokości frontu budynku działu
technicznego oraz roboty budowlane przy kanalizacji sanitarnej wzdłuż ul. Obrońców Pokoju.
b) etap 2: wykonywanie robót budowlanych na terenie: od połowy wysepki przed Izba Przyjęć
(by umożliwić poruszanie się karetek), wzdłuż budynku działu Technicznego , wzdłuż budynku
administracyjnego, do połowy budynku (dojazdu) tlenowni, następnie wzdłuż budynku
administracji w kierunku budynku Przychodni nr 1 i wzdłuż budynku Przychodni nr .
c) etap 3: wykonywanie robót budowlanych na pozostałym terenie.
Do postępowania załączono mapkę (zał nr 8 do SWZ) obrazującą powyższe etapy
Uwaga!
a) Roboty budowlane wykonywane na czynnym budynku użyteczności publicznej – szpital
Powiatowy w Kolbuszowej. Należy zapewnić bezpieczeństwo ludziom i pracownikom oraz
umożliwić normalne funkcjonowanie placówki podczas wykonywania robót budowlanych, w
związku z powyższym zakres prac i terminy ich realizacji należy obowiązkowo konsultować ze
wskazanym przez zamawiającego przedstawicielem szpitala oraz na Radach Budowy.
Przedstawiciel SP ZOZ ma prawo czasowo wstrzymać realizacje niektórych robót jeśli będzie
tego wymagało zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Szpitala.
b) Wykonawca zobowiązany bedzie4 wpiąć do kanalizacji deszczowej wykonane przez
pracowników szpitala odwodnienie liniowe wzdłuż garaży dla karetek (dotyczy części 2)
c) Przed rozpoczęciem etapu 1 w części 2 należy przygotować parking tymczasowy oraz dojazd
tymczasowy zgodnie z dokumentacja projektową (dotyczy części 2)
d) Przy „starej” kanalizacji sanitarnej od budynków mieszkalnych wielorodzinnych nr 72 a; 74 d
nie należy wykonywać żadnych robót budowlanych ani jej usuwać, ewentualnie może zaistnieć
możliwość regulacji wysokości włazów do studzienek zgodnie z projektowanymi parkingami i drogami (dotyczy części 2)
e) Zamawiający wymaga aby z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości w obsłudze osób i
zapewnieniu im bezpieczeństwa, oraz zapewnienia ciągłości dostaw dla SP ZOZ w Kolbuszowej
roboty budowlane przy kolejnym etapie były rozpoczęte dopiero po zakończeniu wcześniejszego
etapu i jego bezusterkowym odebraniu przez Zamawiającego.
f) Wykonawca musi zapewnić możliwość awaryjnego dojazdu do agregatów prądotwórczych.
Część 2 Szpital Główny, ul. Grunwaldzka 4:
1) etap 1: termin wykonania: 150 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
2). etap 2: termin wykonania: 120 dni kalendarzowych od dnia podpisania bezusterkowego
protokołu odbioru robót etapu 1.
3) etap 3: termin wykonania: 60 dni kalendarzowych od dnia podpisania bezusterkowego
protokołu odbioru robót etapu 2.
Początkiem terminu jest każdorazowo dzień wystąpienia czynności (tj. dzień podpisania umowy
liczony jest jako pierwszy dzień realizacji umowy, dzień podpisania bezusterkowego protokołu
robót liczony jest jako pierwszy dzień rozpoczęcia kolejnego etapu) i upływa o północy
wskazanego dnia (30-tego, 90-tego itd.)
Za termin wykonania robót budowlanych rozumie się datę zgłoszenia Inwestorowi przez
Wykonawcę gotowości do odbioru końcowego robót budowlanych wraz z przekazaniem
Inwestorowi przez Wykonawcę kompletu materiałów i dokumentacji powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 2532801,67 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do Zamawiający wpłynęła na ePUAP oferta złożona przez:
Firmę: ART-BUD Arkadiusz Nowak; Kolbuszowa Górna 44; 36-100 Kolbuszowa, jednak Wykonawca dołączył ja do innego poprzednio prowadzonego postępowania. Nie można więc uznać że została złożona jakakolwiek oferta.
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie: „Poprawa funkcjonowania SP ZOZ w Kolbuszowej wraz z ograniczeniem emisyjności w środowisko oraz zapewnieniem dostępu osobom ze szczególnymi potrzebami” dla części 1: Nefrologia – Dializoterapia; ul. Kolejowa 3
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3570493,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3570493,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3570493,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DRODOWYCH SP. Z O.O W MIELCU UL. KORCZAKA 6A 39-300 MIELEC
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 817-18-39-280
7.3.3) Ulica: UL. KORCZAKA 6A
7.3.4) Miejscowość: MIELEC
7.3.5) Kod pocztowy: 39-300
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
wykonanie kanalizacji sanitarnej deszczowej oraz przebudowa gazociągu
Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych EMPIS Sp. z o.o. , ul. Targowa 9 , 39-300 Mielec
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3570493,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 330 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Data wykonania robót budowlanych-:1) etap 1: termin wykonania: 150 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
2) etap 2: termin wykonania: 120 dni kalendarzowych od dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru robót etapu 1.
3) etap 3: termin wykonania: 60 dni kalendarzowych od dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru robót etapu.
Przez termin wykonania robót budowlanych rozumie się datę zgłoszenia Inwestorowi przez Wykonawcę gotowości do odbioru końcowego robót budowlanych wraz z przekazaniem Inwestorowi przez Wykonawcę kompletu materiałów i dokumentacji powykonawczej..
| 2021-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |