Montaż windy w budynku szkoły Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu - Laskowicach z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych

Powiat Oławski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00170996
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00170996/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-06 12:52
Lokalizacja
Oława, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dfeb0d84-018e-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9121875363
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówInstalowanie windInne instalacje elektryczneMechaniczne instalacje inżynieryjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00170996 z dnia 2021-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż windy w budynku szkoły Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu - Laskowicach z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Oławski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934727

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Oława

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starostwo.olawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starostwo.olawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż windy w budynku szkoły Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu - Laskowicach z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dfeb0d84-018e-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00170996

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001221/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Montaż windy w budynku szkoły Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu - Laskowicach z przeznaczenie dla osób niepełnosprawnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155505/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP/272.53.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest montaż windy w budynku szkoły Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu- Laskowicach z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych w zakresie wykonania szybu windowego i montażu dźwigu osobowego, kategoria obiektu – IX.
Adres inwestycji; ul. Techników 26, jedn. ewidencyjna 021503_4,
Jelcz-Laskowice Miasto, obręb 0001 JELCZ, nr dz. nr 13/8, AM-1.
W zakresie zamówienia jest uzyskanie wszelkich decyzji i pozwoleń wymaganych do użytkowania obiektu.
Projektowany dźwig będzie znajdował się wewnątrz budynku. Jego montaż nie zmieni formy architektonicznej budynku. Prace planowane do wykonania:
rozebranie schodów żelbetowych, wykonanie podszybia i szybu windy, demontaż drzwi, wykonanie ściany murowanej oddzielającej szyb od pozostałej części piwnicy, wykonanie otworu drzwiowego, tynkowanie
i malowanie ścian szybu, malowanie ścian i sufitu, wykonanie szybu windy, wykonanie otworu w stropie, wykonanie wentylacji szybu, wykonanie nadszybia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45313100-5 - Instalowanie wind

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu w wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane