Przebudowa drogi powiatowej nr 2125Z od drogi krajowej nr 23 do końca miejscowości Dalsze

Powiat Myśliborski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00171035
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00171035/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-06 13:03
Lokalizacja
Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a2e68d48-e607-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5971628152
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

MALDROBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMyślibórz, PL · lot 0
3 976 726,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00171035 z dnia 2021-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 2125Z od drogi krajowej nr 23 do końca miejscowości Dalsze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Myśliborski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967320

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Północna 15

1.5.2.) Miejscowość: Myślibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatmysliborski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatmysliborski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://cuwmysliborz.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 2125Z od drogi krajowej nr 23 do końca miejscowości Dalsze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2e68d48-e607-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171035

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001839/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi powiatowej nr 2125Z na odcinku Dalsze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00117377/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.131.49.2021.WjM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi powiatowej nr 2125Z od drogi krajowej nr 23 do końca miejscowości Dalsze o długości 2,391 km w następującym zakresie:
-roboty pomiarowe wraz ze sporządzeniem dokumentacji geodezyjnej powykonawczej – 2,4 km,
-ścinanie drzew z karczowaniem pni wraz z wywozem do miejscowości Renice, o średnicy: 26 -35cm – 4 szt., 36 -45cm – 15 szt., 46 -55cm – 16 szt., 56 -65cm – 13 szt., 66 -75cm – 12 szt., 76 -85cm – 3 szt.,
-mechaniczne karczowanie zagajników gęstych wraz z wywozem – 0,38 ha
-mechaniczne karczowanie pni o średnicy 66 -75cm wraz z wywozem – 1 szt.,
-rozebranie nawierzchni bitumicznej grub. 4 cm - frezowanie – 924,4 m2,
-rozebranie nawierzchni z brukowca nieregularnego – 70 m2,
-rozebranie nawierzchni z tłucznia grub. 15 cm – 180 m2,
-rozebranie nawierzchni z betonu grub. 15 cm – 12 m2,
-rozebranie nawierzchni z klinkieru na cement. piaskowej - 48m2
-rozebranie chodnika z płytek 35x35x5 – 18 m2
-rozebranie krawężnika betonowego 15x30 wraz z ławą betonową – 23 m
-rozebranie ścian z kamieni na zaprawie cementowej- 5,76 m3
-rozebranie elem. konstrukcji beton. niezbroj. o gr. do 15 cm – 1,44 m3
-rozebranie elem. konstrukcji beton. niezbroj. o gr. ponad 15 cm – 4,8 m3
-układanie rur osłonowych z PCW o śr. 140 mm – 125 m
-regulacja pionowa studzienek dla urządzeń podziemnych przy objętości betonu w jednym miejscu od 0,2 do 0,3 m3 – 4,7 m3
-mechaniczne wykonanie wykopów w gruncie kat. III z transportem urobku na odległość do 5 km nadmiar urobku - 2935,87 m3
-roboty ziemne poprzeczne na przerzut z wbudowaniem w nasyp – 1567,31 m3
-ręczne formowanie nasypów w gruncie kat. III - IV z gruntu z odkładu wraz zagęszczeniem - 1918,11 m3
-plantowanie (obrob. na czysto) skarp i dna wykopów wykonywane ręcznie w gr. kat III – 14400 m2
-humusowanie poboczy i terenów zielonych gr. 5 cm wraz obsianiem – 2700 m2
-ręczne profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni - 7217,58 m2
-mechaniczne wykonanie koryta gł. 10 cm - 525,5 m2
-oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową warstw konstrukcyjnych – 30932,58 m2
-podbudowa z kruszywa łamanego o gr. 23 cm po mechanicznym zagęszczeniu - 6977,58 m2
-podbudowa z kruszywa łamanego o gr. 15 cm po mechanicznym zagęszczeniu - 525,5 m2
-siatka wzmacniająca typu ciężkiego na całej szerokości jezdni min. 1800N -15613,79 m2
-ulepszone podłoże z gruntu stabilizowanego cementem 2,5 MPa grubości 15 cm – 7217,58 m2
-wyrównanie istniejącej nawierzchni bitumicznej mieszanką mineralno-asfaltową KR 2 - 466,88 t
-wyrównanie istniejącej nawierzchni tłuczniem kamiennym – 293,67 m3
-nawierzchnia z betonu asfaltowego - warstwa wiążąca grubości 5 cm (jezdnia) - 15613,79 m2
-nawierzchnia z betonu asfaltowego - warstwa ścieralna grubości 4 cm - 15318,79 m2
-malowanie linii segregacyjnych ciągłych i przerywanych, linii na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych, strzałek i innych symboli – 266 m2
-ustawienie słupków do znaków drogowych z rur stalowych ocynkowanych fi 70 mm – 32 szt.
-zdjęcie znaków lub drogowskazów – 6 szt.
-ustawienie znaków drogowych zakazu, nakazu, ostrzegawczych i informacyjnych o pow. ponad 0,3m2 – 40 szt.
-ustawienie pachołków drogowych U-1a – 46 szt.
-montaż elementów odblaskowych przy wysepce spowalniającej i przy przejściu dla pieszych–124 kpl.
-nawierzchnia z kostki brukowej beton. grub. 8 cm (kolor) na podsypce cement.-piask. – 525,5 m2
-nawierzchnia z kostki brukowej betonowej grub. 8 cm (szara) na podsypce cementowo-piaskowej chodnik, - 1452 m2
-krawężniki betonowe 15x30x100 ułożone na ławie C12/15 z oporem – 383 m
-obrzeża betonowe o wymiarach 8x30 na ławie betonowej – 1754 m
-deskowanie tradycyjne schodów prostych – 2,15 m2,
-betonowanie schodów prostych – 1,21 m3,
-balustrady balkonowe z pochwytem stalowym proste – 2,8 m
Odwodnienie
-wykopy liniowe o szer. 0,8-2,5m o gł. do 1,5 m o ścianach pionowych, gr. kat. III-IV – 132,90 m3
-podłoże z materiałów sypkich o gr. 10 cm (pod kanały rurowe) – 39,87 m2
-rurociągi z PCW o śr. 160 mm – 6,9 m
-rurociągi z PCW o śr. 200 mm – 126 m
-studzienki ściekowe beton. o śr. 500mm z osadn. i syfonem – 2 kpl.
-zasypanie wykopów o ścianach pionowych – 123,97 m3
-przepusty rurowe pod zjazdami – ścianki czołowe dla rur o średnicy 40 cm – 12 szt.
-tablica informacyjna o wymiarach 80 cm x 120 cm – 2 szt. Szczegółowe wytyczne dot. parametrów technicznych tablic stanowią załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3976726,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4463871,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3976726,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MALDROBUD sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971652742

7.3.3) Ulica: ul. Królewiecka 43

7.3.4) Miejscowość: Myślibórz

7.3.5) Kod pocztowy: 74-300

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca przewiduje powierzenie podwykonawcom wykonanie przedmiotu zamówienia w pełnym zakresie rodzajowym z wyłączeniem robót bitumicznych.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3976726,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2021-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane