Dostawa materiałów higienicznych jednorazowego użytku
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00171962
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-07 09:27
- Lokalizacja
- Oborniki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7871808424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty do pielęgnacji niemowlątPieluszki dla niemowlątBielizna szpitalnaGotowe wyroby włókienniczeZestawy medyczneOdzież medycznaArtykuły higieniczne z papieru
Wykonawcy
15 przyznanych
TORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL
7524,69 PLNBARBARA STAŃCZYKPiaseczno, PL
13 392 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
7075,08 PLNBARBARA STAŃCZYKPiaseczno, PL
1382,4 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
3907,98 PLNBATIST MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
1125,79 PLNBARBARA STAŃCZYKPiaseczno, PL
20 354,4 PLNBARBARA STAŃCZYKPiaseczno, PL
21 546 PLNBARBARA STAŃCZYKPiaseczno, PL
712,8 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
12 590,1 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
5613,84 PLNLOHMANN & RAUSCHER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
2846,02 PLNLOHMANN & RAUSCHER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
1728 PLNANMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL
7524,69 PLNGarmex Andrzej Jafiszow, Wojciech Kamiński spółka jawna, Ignatki 40B, 16-001Kleosin, PL
11 172,6 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.