Remont pomostu w stanicy Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze w Brodnicy Górnej – etap III

KARTUSKIE CENTRUM KULTURY W KARTUZACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00171514
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00171514/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-06 15:19
Lokalizacja
Kartuzy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-97c15341-dedd-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5891492325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRóżne drewniane materiały budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty budowlane w zakresie przystani

Wykonawcy

1 przyznane

LESZEK OSSOWSKIKościerzyna, PL · lot 0
315 637,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00171514 z dnia 2021-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomostu w stanicy Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze w Brodnicy Górnej – etap III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KARTUSKIE CENTRUM KULTURY W KARTUZACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000971554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Klasztorna 1

1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 58 681 29 39

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@centrum.kultury.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kartuskiecentrum.kultury.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kartuzy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytucja Kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomostu w stanicy Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze w Brodnicy Górnej – etap III

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97c15341-dedd-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171514

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106290/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KCK/39/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 549306,48 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 411284,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie remontu pomostu w stanicy Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze w Brodnicy Górnej w zakresie etapu III.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem:
1) Roboty przygotowawcze,
2) Roboty rozbiórkowe,
3) Wymiana zdegradowanych elementów konstrukcyjnych pomostów;
4) Impregnacja drewnianych elementów konstrukcyjnych pomostów;
5) Montaż desek kompozytowych, spełniających wymagania określone w dokumentacji technicznej na powierzchni ok. 363 m2,
6) Montaż odbojnic – ok. 127 mb,
7) Roboty wykończeniowe.
3. Dodatkowe wymagania wobec Wykonawcy odnośnie realizacji przedmiotu zamówienia:
1) Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia na okres nie krótszy niż 4 lata i nie dłuższy niż 6 lat. Okres rękojmi za wady będzie równy okresowi udzielonej gwarancji;
2) Przeznaczony do remontu pomost stanowi część przestrzeni publicznej, zlokalizowanej przy brzegu jeziora. Podczas kalkulacji ceny oferty należy uwzględnić ten fakt podczas doboru materiałów, które powinny zapewniać najwyższą jakość oraz gwarantować zachowanie właściwości fizycznych oraz mechanicznych przez okres udzielonej gwarancji.
3) Wszystkie materiały przewidziane do wbudowania w ramach przedmiotu zamówienia, podlegają obowiązkowej akceptacji Zamawiającego, inspektora nadzoru inwestorskiego. Podstawą akceptacji materiału jest wniosek materiałowy wraz z kartą katalogową produktu, certyfikatami oraz deklaracjami zgodności;
4) Działając zgodnie z art. 95 ust. 1 Pzp, Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących następujące czynności:
a) roboty rozbiórkowe,
b) roboty w zakresie wymiany elementów konstrukcyjnych pomostów oraz desek.
4. Wykonanie przedmiotu zamówienia musi być zgodne z załączonymi dokumentami, obowiązującymi przepisami prawa oraz normami budowlanymi.
5. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 7 do niniejszej SWZ. (Opis techniczny, Przedmiar robót, STWiOR).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44191000-5 - Różne drewniane materiały budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45248400-1 - Roboty budowlane w zakresie przystani

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 315637,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 378840,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 315637,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mitron Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Budowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911456782

7.3.3) Ulica: ul. Cegielnia 3

7.3.4) Miejscowość: Kościerzyna

7.3.5) Kod pocztowy: 83-400

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 315637,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2021-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane