Prowadzenie kursów zawodowych

POWIAT KAMIEŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00171668
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-09-06 21:49
Lokalizacja
Kamień Pomorski, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9860166259
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia zawodowegoUsługi szkoleniowe

Wykonawcy

6 przyznanych

MARIUSZ GRZESIKStrażów 145, PL
4880 PLN
MARCIN RUSNARCZYKWrocław, PL
40 000 PLN
MERCO SYSTEMY KOMPUTEROWE S.C. LESZEK PIEŃKOWSKI, MICHAŁ LUTOSŁAWSKIKraków, PL
10 000 PLN
MARIUSZ GRZESIKStrażów 145, PL
4480 PLN
MARCIN RUSNARCZYKWrocław, PL
40 000 PLN
MARCIN RUSNARCZYKWrocław, PL
14 500 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.