Modernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Sobieskiego 2 (budynek główny oraz lewa oficyna)
GMINA RADZIONKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00171945
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00171945/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 09:19
- Lokalizacja
- Radzionków, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc177719-0389-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6452507545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00171945 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Sobieskiego 2 (budynek główny oraz lewa oficyna)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZIONKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258807
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Męczenników Oświęcimia 42
1.5.2.) Miejscowość: Radzionków
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-922
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@radzionkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzionkow.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Sobieskiego 2 (budynek główny oraz lewa oficyna)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc177719-0389-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171945
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003452/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Sobieskiego 2 (budynek główny oraz lewa oficyna)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157276/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający ogłosił postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Pzp. W wyznaczonym terminie tj. do dnia 3 sierpnia 2021 r. do godziny 10:00, nie złożono żadnej oferty – brak ofert w postępowaniu. Postępowanie o udzielenie zamówienia
zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Uzasadnienie prawne:
W prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny
sposób zmienione. W związku z powyższym Zamawiający podjął decyzję o udzieleniu zamówienia w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KP.271.1.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Rodzaj zamówienia: roboty budowlane
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz uzyskanie właściwej decyzji organu administracji architektoniczno-budowlanej w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach pozwalającej na realizację zadania oraz przebudowa konstrukcji i pokrycia dachu (na budynku głównym oraz lewej oficynie) w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dach budynku głównego wraz z częścią mieszkalną strychu, gdzie należy wykonać nową konstrukcje stropu wraz z podsufitką i okładziną z płyt K-G (o ile to konieczne, po wcześniejszym sprawdzeniu stanu technicznego) oraz dach lewej oficyny.
3. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje:
a. opracowanie dokumentacji projektowej niezbędnej do przebudowy dachu budynku głównego wraz z częścią mieszkalną strychu, gdzie należy wykonać nową konstrukcje stropu wraz z podsufitką i okładziną z płyt K-G (o ile to konieczne, po wcześniejszym sprawdzeniu stanu technicznego) oraz dachu lewej oficyny;
b. uzyskanie wymaganych przepisami pozwoleń, uzgodnień, opinii, zgłoszeń, itp.;
c. sporządzenie „Planu BiOZ” w celu bezpiecznego wykonania inwestycji;
d. wykonanie robót budowlanych;
e. dokonanie niezbędnych czynności odbiorowych;
f. przeprowadzenie wymaganych prób i badań;
g. opracowanie dokumentacji powykonawczej;
h. utylizacja materiałów z rozbiórki.
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera – Załącznik nr 1 SWZ – Program funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikiem: Wypis i wyrys z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.
5. Przed złożeniem dokumentacji projektowej w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach, celem uzyskania właściwej decyzji, każdorazowo należy ją uzgodnić z Zamawiającym. Zamawiający uzgodni dokumentację w ciągu 10 dni roboczych tj. od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
6. Wykonawca zobowiązany jest w terminie 5 dni od dnia zawarcia umowy opracować i uzgodnić z Zamawiającym - Harmonogram rzeczowo-finansowy, na podstawie kosztorysu ofertowego, w którym będą uszczegółowione terminy rozpoczęcia i zakończenia poszczególnych robót.
II. Miejsce realizacji zamówienia:
1. Zamawiający informuje, że budynek jest zamieszkany przez najemców lokali socjalnych i komunalnych, a prace na budynkach będą wykonywane w czasie ich zamieszkiwania w tych budynkach. Tym samym Wykonawca zobowiązany jest do utrzymania bezpieczeństwa i wygody dla najemców budynku w czasie trwających prac oraz możliwie w taki sposób, aby nie zakłócać bez potrzeby lub w stopniu nie większym niż to niezbędne, ruchu na drogach publicznych i prywatnych przejściach oraz terenach należących do Zamawiającego.
2. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie zabezpieczenie mienia najemców (ruchomego, nieruchomego) u których będą wykonywane roboty budowlane polegające na wymianie dachu, np. poprzez ustawienie garażu blaszanego lub innego obiektu.
3. Przedmiotowy budynek mieszkalny objęty jest ochroną w miejscowym planie i oznaczony na rysunku planu numerem 55.
4. Modernizowany obszar nie znajduje się w granicach obszarów rewitalizacji nr 1 i 2, określonych w Uchwale Rady Miasta Radzionków Nr XXIV/106/2019 z dnia 19 czerwca 2019 r. w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Radzionków. Uchwała ta nie przewiduje prawa pierwokupu nieruchomości położonych w obszarze rewitalizacji. Informuję przy tym, że na terenie gminy Radzionków nie utworzono Specjalnej Strefy Rewitalizacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp został zaproszony do wzięcia udziału w dniu 3 września 2021 r. o godzinie 10.00 w negocjacjach celem ustalenia podstawowych postanowień umowy. W wyniku przeprowadzonych negocjacji wykonawca miał możliwość złożenia oferty. Wykonawca nie odpowiedział na zaproszenie, tj. we wskazanym terminie wykonawca nie stawił się na negocjacje oraz nie złożył oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |