Wykonanie robót budowlanych w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej dla zabezpieczenia przeciwpożarowego w pomieszczeniu piwnicy budynku przy ul. Smoluchowskiego 2 w Warszawie

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00171940
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00171940/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-07 09:17
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-07191053-fe6f-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5213321452
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

TynkowanieRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalacje zasilania elektrycznegoInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00171940 z dnia 2021-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej dla zabezpieczenia przeciwpożarowego w pomieszczeniu piwnicy budynku przy ul. Smoluchowskiego 2 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010858407

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Irysowa 19

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-660

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgnmokotow.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnmokotow.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgnmokotow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej dla zabezpieczenia przeciwpożarowego w pomieszczeniu piwnicy budynku przy ul. Smoluchowskiego 2 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07191053-fe6f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171940

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000011/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.28 Wykonanie zabezpieczeń przeciw pożarowych w budynku przy ul. Smoluchowskiego 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149742/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.PNK.260.29.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 272698,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabezpieczenia przeciwpożarowego w
piwnicy (składnicy akt) w budynku przy ul. Smoluchowskiego 2 w Warszawie. Zakres
robót obejmuje następujące prace:
5.1.1. w branży budowlanej:
 rozbiórkowe
 posadzkarskie
 murarsko-tynkarskie
 malarskie
 stolarskie (w tym montaż drzwi przeciwpożarowych i zadaszenia ze szkła bezpiecznego)
 wywóz elementów z rozbiórki na zwałkę
W branży sanitarnej:
 wymiana orurowania w pomieszczeniu składnicy akt
 montaż armatury hydraulicznej
 montaż hydrantu wewnętrznego DN 52 w pomieszczeniu składnicy akt
 wykonanie próby ciśnieniowej instalacji
 płukanie instalacji
 wykonanie pomiaru wydajności hydrantu
 wykonanie przejść szczelnych rurociągów
W branży elektrycznej:
 wykonanie obwodów instalacji zasilającej i sygnałowej,
 montaż urządzeń systemu sygnalizacji pożarowej: centrali SSP, ręcznych ostrzegaczy pożarowych, czujek dymu,
 programowanie systemu,
 uruchomienie systemu
 szkolenie w zakresie obsługi centrali systemu SSP.
 wykonania instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego.
 montaż opraw oświetlenia ewakuacyjnego awaryjnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45410000-4 - Tynkowanie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, działając na podstawie art. 255 ust.3 (tekst jednolity Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.), unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ ceny ofert przewyższały kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269957,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 271903,04 PLN

2021-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane