Budowa I etapu drogi transportu rolnego (dz. nr 97 arkusz 2, Królewo)
Gmina Stare Pole
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00172077
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00172077/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 10:09
- Lokalizacja
- Stare Pole, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3bfd89f-0033-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5792058318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172077 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa I etapu drogi transportu rolnego (dz. nr 97 arkusz 2, Królewo)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Pole
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747945
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marynarki Wojennej 6
1.5.2.) Miejscowość: Stare Pole
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-220
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@starepole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starepole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://starepole.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa I etapu drogi transportu rolnego (dz. nr 97 arkusz 2, Królewo)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3bfd89f-0033-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172077
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002259/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa I etapu drogi transportu rolnego (dz. nr 97 arkusz 2, Królewo)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154453/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIF.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 372690,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) roboty przygotowawcze,
2) wykonanie nawierzchni na drodze z płyt drogowych,
3) wykonanie profilowania poboczy o szer. 0,75 z każdej strony,
4) wykonanie zjazdów na posesje i do pól z płyt drogowych – 8 szt.,
5) oznakowanie dróg i urządzenia bezpieczeństwa,
6) wykonanie i montaż tablicy informacyjnej wg zasad określonych w załączniku nr 13 do SWZ.
UWAGA! W załączonym wzorze słowo „Modernizacja” należy zastąpić słowem „Budowa”.
7) prowadzenie dziennika budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert w postępowaniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |