Remont pokrycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Tokarni
GMINA TOKARNIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00171869
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00171869/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 08:56
- Lokalizacja
- Tokarnia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2208fcb8-dfde-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6811304607
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonywanie pokryć dachowychKonstrukcje dachoweRoboty budowlaneOchrona odgromowa
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00171869 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Tokarni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TOKARNIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556292
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tokarnia 380
1.5.2.) Miejscowość: Tokarnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-436
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 122747022
1.5.8.) Numer faksu: 122747025
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tokarnia.info.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tokarnia.info.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/ugtokarnia,m,391964,2021.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pokrycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Tokarni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2208fcb8-dfde-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171869
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009883/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont dachu na budynku SP Nr 1 w Tokarni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 392126,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest remont pokrycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Tokarni obejmujący następujący zakres:
- wymiana pokrycia dachu o pow. 1072 m2,
- remont kominów,
- wymiana orynnowania,
- wymiana podbicia okapów,
- wymiana instalacji odgromowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44112410-5 - Konstrukcje dachowe
45000000-7 - Roboty budowlane
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zostały złożone 2 oferty, z których cena najkorzystniejszej oferty wyniosła 51865,52 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 450000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 512865,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 761084,31 PLN
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |