Adaptacja pomieszczeń mieszkalnych w Sośnicowicach przy ul. Rynek 18 na pomieszczenia biurowe Urzędu Miejskiego w Sośnicowicach
Gmina Sośnicowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00171956
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00171956/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 09:23
- Lokalizacja
- Sośnicowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e01a8eeb-00da-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9691422687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00171956 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń mieszkalnych w Sośnicowicach przy ul. Rynek 18 na pomieszczenia biurowe Urzędu Miejskiego w Sośnicowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sośnicowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257788
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 19
1.5.2.) Miejscowość: Sośnicowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-153
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@sosnicowice
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sosnicowice.i-gmina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sosnicowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń mieszkalnych w Sośnicowicach przy ul. Rynek 18 na pomieszczenia biurowe Urzędu Miejskiego w Sośnicowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e01a8eeb-00da-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171956
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003742/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Adaptacja pomieszczeń mieszkalnych w Sośnicowicach przy ul. Rynek 18 na pomieszczenia biurowe Urzędu Miejskiego w Sośnicowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154484/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-8/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 186331,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wszystkich niezbędnych robót budowlano-instalacyjnych związanych ze zmianą sposobu użytkowania pomieszczeń mieszkalnych na pomieszczenia biurowe Urzędu Miejskiego w Sośnicowicach w budynku przy ul. Rynek 18 w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Adaptacja pomieszczeń mieszkalnych w Sośnicowicach przy ul. Rynek 18 na pomieszczenia biurowe Urzędu Miejskiego w Sośnicowicach” wraz z wszelkimi formalnościami związanymi ze skutecznym zgłoszeniem zakończenia robót w powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego.
Zakres i rodzaje robót objętych przedmiotem zamówienia:
1) Roboty budowlano-konstrukcyjne związane z adaptacją lokali mieszkalnych, a w szczególności:
• Roboty rozbiórkowe (wyburzenie części istniejących ścian murowanych nośnych oraz działowych, wykucie nowych otworów drzwiowych, itp.),
• Wykonanie systemowych belek nadprożowych typu L,
• Wykonanie systemowej podłogi podniesionej dla pokonania różnicy wysokości między budynkiem istniejącego UM, a nowymi pomieszczeniami,
• Budowa nowych ścianek systemowych GK,
• Montaż stolarki drzwiowej („zwykłej” oraz ppoż.),
• Montaż okna ppoż.,
• Zabezpieczenie dostępnych elementów konstrukcji dachu do klasy NRO,
• Wymiana pokrycia dachu dobudówki na papę NRO,
• Wykończenie ścian, posadzek i sufitów,
• Wykonanie dodatkowych prac remontowych uzupełniających wskazanych w dokumentacji, będących wynikiem ekspertyzy ppoż.
• UWAGA: Przedmiot zamówienia nie obejmuje wyposażenia meblowego pomieszczeń (należy uwzględnić „biały montaż” oraz wyposażenie łazienki). Pozycje przedmiaru (roboty budowlane) nieobjęte przedmiotem zamówienia: 100-118, dla przedmiaru instalacje sanitarne nr 60, a dla poz. nr 61-1szt.
2) Roboty instalacyjne sanitarne wewnętrzne, a w szczególności :
• Budowa instalacji wody zimnej w nowopowstałej toalecie oraz aneksie kuchennym,
• Montaż dwóch podgrzewaczy elektrycznych dla potrzeb ciepłej wody,
• Budowa instalacji kanalizacji sanitarnej toalety oraz aneksu kuchennego z odprowadzeniem do istniejących pionów kanalizacyjnych,
• Częściowa przebudowa istniejącej instalacji c.o.,
• Wykonanie prób szczelności instalacji wod-kan, c.o.,
• Zabudowa kanałów wentylacyjnych z wykorzystaniem istniejącej wentylacji grawitacyjnej oraz montaż nasad kominowych z wentylatorem (wentylacja hybrydowa) w ilości 2szt., zabudowa nawiewników okiennych.
• Dostawa i montaż instalacji klimatyzacji.
3) Roboty instalacyjne elektryczne i niskoprądowe:
• Montaż rozdzielni T03, zasilanej z rozdzielni głównej TG na parterze budynku UM,
• Demontaż istniejącej instalacji elektrycznej,
• Montaż instalacji oświetlenia podstawowego i awaryjnego,
• Montaż instalacji gniazd,
• Montaż instalacji zasilania odbiorów siłowych (wentylacja, klimatyzacja),
• Wykonanie przeciwpożarowego wyłącznika prądu,
• Montaż osprzętu elektrycznego oraz oświetlenia podstawowego i awaryjnego,
• Montaż instalacji uziemiającej i odgromowej na dachu,
• Wykonanie instalacji strukturalnej,
• Pomiary instalacji elektrycznej,
• Zabezpieczenie ppoż. przejść kablowych
Szczegółowy zakres prac określający przedmiot zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty“.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 361500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 361500 PLN
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |