Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. „III Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny – Vistula Sounds, Ciechocinek. Kujawsko-Pomorskie”.
Województwo Kujawsko-Pomorskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00450850
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00450850/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-08 13:50
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e4ec7171-4e12-40b8-a048-5510b8eadf2b
- Identyfikator
- 9561945671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie promocji
Wykonawcy
1 przyznane
MARIUSZ KISIELEWSKIWarszawa, PL · lot 0
200 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00450850 z dnia 2024-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. „III Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny – Vistula Sounds, Ciechocinek. Kujawsko-Pomorskie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko-Pomorskie
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871121290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 2
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kujawsko-pomorskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. „III Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny – Vistula Sounds, Ciechocinek. Kujawsko-Pomorskie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4ec7171-4e12-40b8-a048-5510b8eadf2b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00450850
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043071/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.60 Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. „III Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny – Vistula Sounds, Ciechocinek. Kujawsko-Pomorskie”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Kujawy+Pomorze – promocja potencjału gospodarczego regionu – edycja III2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427853
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu zamówienia z wolnej ręki znajduje się w sekcji "informacje dodatkowe"
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZW-I.272.53.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. „III Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny – Vistula Sounds, Ciechocinek. Kujawsko-Pomorskie” - szczegółowo opisany we wzorze umowy stanowiącym integralną część przedmiotowego postępowania
4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 200000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mariusz Kisielewski SAR SARGSYAN CULTURAL ENTERTAINMENT MARIUSZ KISIELEWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8211615263
7.3.3) Ulica: Odkryta 48A lok. 604
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-140
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-23SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu zamówienia z wolnej ręki:W związku z promocją przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. „III Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny – Vistula Sounds, Ciechocinek. Kujawsko-Pomorskie”, należy wszcząć postępowanie z wolnej ręki.
Z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających
z odrębnych przepisów, usługę promocji przedmiotowych projektów może wykonać tylko jeden Wykonawca, gdyż jest on jedynym organizatorem przedmiotowego przedsięwzięcia. Zachodzi przesłanka ustawowa z art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit b, stanowiąca, iż do przeprowadzenia postępowania został wybrany tryb z wolnej ręki, gdyż z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze oraz przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych, wynikających z odrębnych przepisów zamówienie może wykonać jeden wykonawca.
Zaproszenie do realizacji przedmiotu zamówienia skierowanie zostanie do wykonawcy: Mariusz Kisielewski, ul. Odkryta 48A lok.604, 03-140 Warszawa.
| 2024-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |