Wykonanie nawierzchni bitumicznych na terenie gminy Biecz w 2021 r.
Gmina Biecz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00172213
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00172213/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 10:54
- Lokalizacja
- Biecz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5356e282-e9fe-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7381973883
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W JAŚLE38-200 Jasło, PL · lot 0
397 176,22 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W JAŚLE38-200 Jasło, PL · lot 1
164 414,22 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172213 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nawierzchni bitumicznych na terenie gminy Biecz w 2021 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biecz
1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół ds. zamówień publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Biecz
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-340
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 13 440 68 00
1.5.8.) Numer faksu: 13 440 68 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@biecz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.biecz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/biecz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie nawierzchni bitumicznych na terenie gminy Biecz w 2021 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5356e282-e9fe-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172213
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002925/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie nawierzchni bitumicznych na terenie gminy Biecz w 2021 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122017/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Wykonanie remontów dróg dojazdowych do pól na terenie gminy Biecz.Zadanie 1 - Remont drogi dojazdowej do pól „Jurusiowe Potoki” w m. Binarowa o długości 240 m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w dokumentacji projektowej oraz w przedmiarze robót, które stanowią załącznik nr 1 do SWZ.
Zadanie 2 - Remont drogi dojazdowej do pól „Na Kopiec” w m. Biecz o długości 220 m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w dokumentacji projektowej oraz w przedmiarze robót, które stanowią załącznik nr 2 do SWZ.
Zadanie 3 - Remont drogi dojazdowej do pól „Nęckówka ” w m. Biecz o długości 200 m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w dokumentacji projektowej oraz w przedmiarze robót, które stanowią załącznik nr 3 do SWZ.
Zadanie 4 - Remont drogi dojazdowej do pól „Wapniska ” w m. Biecz o długości 200 m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w dokumentacji projektowej oraz w przedmiarze robót, które stanowią załącznik nr 4 do SWZ.
Zadania realizowane w ramach Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych na podstawie umowy dotacji nr VI/76/RO/21.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 374823,45 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II: Wykonanie nawierzchni bitumicznych na drogach gminnychZadanie 1 - Wykonanie nawierzchni bitumicznej na drodze gminnej „Na Zabucze” w m. Głęboka.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz w przedmiarze robót, które stanowią załącznik nr 5 do SWZ.
Zadanie 2 - Wykonanie nawierzchni bitumicznej na drodze gminnej „Podskale ” w m. Grudna Kępska.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz w przedmiarze robót, które stanowią załącznik nr 6 do SWZ.
Zadanie 3 - Wykonanie nawierzchni bitumicznej na drodze gminnej „Na Patrzyka” w m. Korczyna.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz w przedmiarze robót, które stanowią załącznik nr 7 do SWZ.
Zadanie 4 - Wykonanie nawierzchni bitumicznej na drodze gminnej „Sitaszki Gościniec” w m. Sitnica.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz w przedmiarze robót, które stanowią załącznik nr 8 do SWZ.
Zadanie 5 - Wykonanie nawierzchni bitumicznej na drodze gminnej „Kamieniec” w m. Binarowa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz w przedmiarze robót, które stanowią załącznik nr 9 do SWZ.
Zadanie 6 - Wykonanie nawierzchni bitumicznej na drodze gminnej „Wilczak ” w m. Strzeszyn.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz w przedmiarze robót, które stanowią załącznik nr 10 do SWZ.
Zadanie 7 - Wykonanie nawierzchni bitumicznej na drodze gminnej „ul. Tumidajskiego” w Bieczu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz w przedmiarze robót, które stanowią załącznik nr 11 do SWZ.
Zadanie 1, 2, 3, 4 realizowane w ramach Funduszu Sołeckiego.
Zadanie 5 współfinansowane przez Nadleśnictwo Kołaczyce.
Zadanie 6, 7 realizowane ze środków własnych budżetu Gminy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 180086,66 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 397176,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 432388,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 397176,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o. o. w Jaśle
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370441559
7.3.3) Ulica: ul. Jana Pawła II 30
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 397176,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-08Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164414,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 188542,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 164414,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o. o. w Jaśle
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370441559
7.3.3) Ulica: ul. Jana Pawła II 30
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164414,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |