Bieżące remonty dróg leśnych wewnątrzzakładowych na terenie Nadleśnictwa Brynek w Leśnictwie Księży Las i Leśnictwie Krywałd
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO BRYNEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00172335
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00172335/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 11:33
- Lokalizacja
- Brynek, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e23b482e-f4f6-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6450006767
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie konserwacji dróg
Wykonawcy
2 przyznane
HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SPKBoronów, PL · lot 0
262 471,18 PLNARKADIUSZ MIKABoronów, PL · lot 1
176 241,78 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172335 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące remonty dróg leśnych wewnątrzzakładowych na terenie Nadleśnictwa Brynek w Leśnictwie Księży Las i Leśnictwie Krywałd
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO BRYNEK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272536244
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grabowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Brynek
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-690
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 322857463
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: brynek@katowice.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://brynek.katowice.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące remonty dróg leśnych wewnątrzzakładowych na terenie Nadleśnictwa Brynek w Leśnictwie Księży Las i Leśnictwie Krywałd2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e23b482e-f4f6-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172335
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00066122/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Bieżące remonty dróg leśnych wewnątrzzakładowych w Leśnictwach Księży Las i Krywałd
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137207/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPN.270.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 445275,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – Droga w Leśnictwie Księży Las w oddziałach leśnych 510, 509, 503, 494, 488Całkowita długość drogi przeznaczonej do remontu wynosi 2,9 km średnia szerokość 3,5m. Zakres robót remontowych obejmuje uzupełnienie nawierzchni z tłucznia kamiennego w koleinach drogi. Materiał tłuczeń kamienny sortowany (dolomit) granulacji 31,5 do 63mm wraz z uwałowaniem. Średnia grubość warstw po uwałowaniu – 20 cm.
W przedmiarze uwzględniono szerokość kolein 2x1,0m na szerokości drogi oraz dodatkowe poszerzenia na skrzyżowaniach oraz na obrotniku w oddziałach 510/509
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.5.) Wartość części: 297501,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – Droga w Leśnictwie „Krywałd” na odcinku od drogi 907 do zbiornika „Groszowy”. Całkowita długość remontowanej drogi wynosi 1,1km. Zakres robót remontowych obejmuje korytowanie drogi, uzupełnienie nawierzchni z tłucznia kamiennego, grubość warstwy po uwałowaniu 20cm, plantowanie poboczy, odmulenie rowów przydrożnych. Materiał tłuczeń kamienny sortowany (dolomit) granulacji 31,5 do 63mm. Średnia grubość warstwy po uwałowaniu – 20cm.Wszelkie prace związane z budową wykonane zostaną z zastosowaniem technologii jak najmniej uciążliwej dla otaczającego środowiska.
Dostarczone kruszywo musi posiadać atest dopuszczający do jego stosowania przy budowie dróg.
Oferty można składać na jedno bądź obydwa zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 181762,02 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26247,8 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 305778 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 262471,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SPK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751885337
7.3.3) Ulica: Cęstochowska 14
7.3.4) Miejscowość: Boronów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-283
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 262471,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176241,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184129,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 176241,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. DOMAX Arkadiusz Mika
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751383487
7.3.3) Ulica: Grabińska 8
7.3.4) Miejscowość: Boronów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-283
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176241,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |