Modernizacja wraz z termomodernizacją Szkoły Podstawowej nr 330 i Przedszkola nr 286 przy ul. Mandarynki 1 w Warszawie
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00172169
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00172169/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 10:40
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1261ad0c-d280-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172169 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja wraz z termomodernizacją Szkoły Podstawowej nr 330 i Przedszkola nr 286 przy ul. Mandarynki 1 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Ursynów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Komisji Edukacji Narodowej 61
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48224437331
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja wraz z termomodernizacją Szkoły Podstawowej nr 330 i Przedszkola nr 286 przy ul. Mandarynki 1 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1261ad0c-d280-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172169
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000102/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Termomodernizacja SP 330 przy ul. Mandarynki 1 w Warszawie - ocieplenie ścian zewnetrznych, stropodachu i montaż instalacji fotowoltaicznej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00090160/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZP-XII-WZP.271.33.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4368615,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja wraz z termomodernizacją Szkoły Podstawowej nr 330 i Przedszkola nr 286 przy ul. Mandarynki 1 w Warszawie.
Zakres robót budowlanych obejmuje m.in.:
a) prace rozbiórkowe i przygotowawcze
b) termomodernizacja budynku:
- docieplenie i hydroizolacja ścian fundamentowych i ścian piwnic
- docieplenie ścian zewnętrznych
- docieplenie stropodachów
- docieplenie dachu sali gimnastycznej
- docieplenie attyk
- docieplenie kominów
- malowanie elewacji
- wymiana obróbek blacharskich i kratek wentylacyjnych
- wymiana stolarki drzwiowej
- wymiana opaski betonowej
c) modernizacja budynku:
- wymiana świetlików
- wymiana pokrycia dachowego
- montaż instalacji fotowoltaicznej
- wymiana instalacji odgromowej nad całym kompleksem
- nadmurowanie ściany attykowej Sali gimnastycznej o 25 cm
- wymiana istniejących lamp zewnętrznych na elewacji budynku
d) remont podestów wejściowych, schodków, ścianek oporowych i studzienek okiennych
e) remont daszków nad wejściami i dobudówką
f) uporządkowanie terenu po zakończonych robotach budowlanych
Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej
1. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
2. Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia, że czynności w zakresie realizacji zamówienia na roboty budowlane, przez cały okres wykonywania Przedmiotu Umowy, będą wykonywane przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu Kodeksu Pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę.
3. Warunek, o którym mowa w ust. 2 zostanie spełniony poprzez zatrudnienie na podstawie umowy o pracę nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już osób wykonujących czynności w zakresie prac budowlanych, w tym w szczególności wykonujące prace przygotowawcze, roboty elewacyjne, roboty dachowe i dekarskie, roboty instalacji elektrycznej, roboty montażowe, roboty wykończeniowe, prace zewnętrzne.
4. Szczegółowy opis obowiązków, uprawnień i sankcji z tytułu niespełnienia warunków wynikających z klauzuli społecznej został zawarty w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 8 do SWZ stanowiący jednocześnie załącznik nr 4 do projektowanych postanowień umowy oraz:
Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ;
Dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 6a do SWZ;
Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót stanowiące załącznik nr 6b do SWZ;
Przedmiary robót stanowiące załącznik nr 6c do SWZ;
Wzór materiałów informacyjnych stanowiące załącznik nr 6d do SWZ;
Dokumentacja fotograficzna drzew – załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4967076,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6114408,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4967076,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WinBud Usługi Budowlane Radosław Bogus
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7971901896
7.3.3) Ulica: Osiedlowa 83
7.3.4) Miejscowość: Józefosław
7.3.5) Kod pocztowy: 05-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Instalacja fotowoltaiczna
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4967076,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |