Uruchomienie dodatkowych czterech łączy ISDN 30B+D dla numeru wiodącego 22 560 16 00 (zakres DDI 22 560 1600 – 560 1799).
ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00174940
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-09 07:43
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5213017228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie rozległej sieci komputerowejUsługi telefonii komórkowej
Wykonawcy
1 przyznane
ORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
216 926 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.