Budowa kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. J. B. Puscha

Gmina Kielce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00172298
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00172298/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-07 11:21
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a0642e26-d7e3-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6572617325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliWyrównywanie terenu

Wykonawcy

1 przyznane

KBM SIECI SPÓŁKA CYWILNAKielce, PL · lot 0
338 250 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172298 z dnia 2021-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. J. B. Puscha

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-303

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.bzp@um.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.kielce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.um.kielce.pl/zamowienia-publiczne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. J. B. Puscha

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0642e26-d7e3-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172298

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004615/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Budowa kanału sanitarnego w ul. J. B. Puscha w Kielcach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100494/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A-II.271.18.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 306466,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa kanału sanitarnego w pasie drogowym ul. J. B. Puscha w Kielcach, w ramach zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. J. B. Puscha”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
Budowę sieci kanalizacji sanitarnej z rur PCV Ø 200 mm, długości około 150,9 m
w rejonie ul. J. B. Puscha w Kielcach wraz z odtworzeniem terenu po przeprowadzonych robotach budowlanych, związanych z budową ww. sieci.
3. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają:
3.1 dokumentacja projektowa wykonana przez Pracownię Projektową „SANIT” Urszula Lamch-Kołacz, ul. Złota 23/305, 25-015 Kielce obejmująca projekt budowlano-wykonawczy – „Budowa kanału sanitarnego Ø 0,2m” na działce nr 1839/1, obręb 0009 w rejonie ul. Puscha w Kielcach, wraz z uzgodnieniami, decyzjami stanowiąca Załącznik nr 5 do SWZ,
3.2 specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiąca Załącznik nr 6 do SWZ,
3.3 wzór umowy – stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 338250,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 425974,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 338250,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BARTŁOMIEJ MAZUR WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ KBM Sieci

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: MARCIN BĄK WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ KBM Sieci, STANISŁAW KARYŚ WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ KBM Sieci

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6572946767

7.3.3) Ulica: Wikaryjska 40

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-255

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 338250,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane