Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. nr 51 w Czatkowach
Gmina Tczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00172400
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00172400/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 11:53
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5bd74ff7-03f9-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5931004764
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172400 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. nr 51 w Czatkowach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lecha 12
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 58 530 51 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gmina-tczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-tczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. nr 51 w Czatkowach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bd74ff7-03f9-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172400
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003029/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. nr 51 w Czatkowach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157353/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIT.271.1.48.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z przebudową drogi wewnętrznej o długości 500 m w miejscowości Czatkowy, gmina Tczew. Planowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie luźnej zabudowy jednorodzinnej oraz terenów gospodarstw rolnych w miejscowości Czatkowy, obręb ewidencyjny 221406_2.0004 na działce drogowej (dr) nr 51 o całkowitej powierzchni 0,76 ha, własność Gmina Tczew. Początek projektowanej drogi założono na skrzyżowaniu z drogą powiatową 2228G. Zamówienie obejmuje m.in. wykonanie niżej wymienionych robót budowlanych: - wykonanie nowej nawierzchni drogi w nowej konstrukcji w postaci dwóch śladów (pasów) z prefabrykowanych żelbetowych płyt wielootworowych typu YOMB o szerokości 1 metra każdy odsuniętych od siebie o 1,0 m, z wypełnieniem wolnych przestrzeni i otworów piaskiem; - na początku i na końcu opracowania oraz w miejscu wykonania zjazdów wypełnienie pasa między płytami z prefabrykowanych żelbetowych płyt wielootworowych typu YOMB o szerokości 1 metra - w miejscach wskazanych na rysunku planu sytuacyjnego;
- wykonanie nowej nawierzchni istniejących zjazdów w nowej konstrukcji w nawierzchni z prefabrykowanych żelbetowych płyt wielootworowych typu YOMB z wypełnieniem wolnych przestrzeni i otworów piaskiem, z uzupełnieniem skosów z betonowej kostki brukowej gr. 8 cm, obramowanych opornikiem betonowym 12x25 cm posadowionych na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15; - wykonanie obustronnych poboczy z kruszywa dla jezdni i zjazdów o szerokości 0,5 m; - wykonanie przepustów o średnicy wewnętrznej 50 cm pod zjazdami po lewej stronie w miejscu istniejącego rowu przydrożnego;
- montaż oznakowania pionowego; - zagospodarowanie terenów zielonych poprzez humusowanie wraz z obsianiem mieszanką traw. Założono następujące parametry techniczne drogi: - długość jezdni: 500 m; - szerokość pasa ruchu: 4,0 m; - szerokość jezdni: 3,0 m; - szerokość poboczy: 2 x 0,5 m; - nawierzchnia jezdni: żelbetowe płyty wielootworowe typu YOMB – dwuślad; - pobocza jezdni i zjazdów: obustronne z kruszywa o szerokości 0,5 m. Wykonawca w ramach realizowanego zadania wykona i zamontuje tablicę informacyjną
o wymiarach 120 cm x 80 cm. Tablica jednostronna z poliwęglanu, montowana na 2 słupkach stalowych. Wzór i parametry tablicy zostaną przekazane wyłonionemu w postępowaniu Wykonawcy. Lokalizacja montażu tablicy zostanie wskazana przez upoważnionego pracownika. Szczegółowy zakres robót został wskazany w Specyfikacji Warunków Zamówienia, dokumentacji projektowej, STWiORB i przedmiarze robót stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych o brzmieniu:„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie, gdyż nie złożono żadnej oferty.
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |